Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint melyik...

Véleményetek szerint melyik táp jobb? Purina Pro Plan Adult small sensitive tápja, vagy DaDo Adult Mini & Medium Breed Fish & Rice?

Figyelt kérdés
a többi táp nem érdekel, csak ezt a kettőt hasonlíttatnám össze veletek is.
2010. okt. 9. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Dado:


Összetevők:

tengeri hal (min. 30%), rizs (min. 15%), kukorica, stabilizált zsírok és olajak, teljes kiörlésű búza, cikória (frukto-oligoszacharidok), halolaj (Omega-3), élesztő, kolin klorid, ásványianyagok, természetes vitaminok védett formában és nyomelemek biológiailag hasznosítható formában. EGK által engedélyezett antioxidánsok


Beltartalmi érték:

Nedvesség 9%, Nyers fehérje 26%, Nyers zsír 13%, Nyers rost 3%, Nyers hamu 6.5%. Vitaminok és ásványianyagok / kg:

A-vitamin 12,000 IU, D3-vitamin 800 IU, E-vitamin 80 mg (alpha-tocopherol 91%), B1-vitamin 5 mg, B2-vitamin 20 mg, B6-vitamin 5 mg, B12-vitamin 0.08 mg, H-vitamin 0.12 mg, PP-vitamin 40 mg, D-Pantothen-sav 15 mg, folsav 5 mg, vas-szulfát-monohidrát 80 mg, réz-szulfát-pentahidrát 20 mg, cink-szulfát-monohidrát 50 mg, magnézium-szulfát-monohidrát 50 mg, kobalt-karbonát 3 mg, jód (kálium jodid) 2 mg.


Purina:

[link]

2010. okt. 9. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Dadot venném meg. Összetételben sok különbség nincs, viszont az ár-érték aránya sokkal jobb.
2010. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

valójában az E vitamin miatt gondolkodok..mert tudom, h az fontos, az Eukanuba egy tanulmányában olvastam róla.viszont a dadoban alig van:S

lehet kipróbálom a Dadot, köszi:)

2010. okt. 10. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Pro plant adok neki,de ugyis te fogod eldönteni-ill. a kutyád-h eki mi a legjobb...:)
2010. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én is pro plant, orijen acana nagyon nem vált be.

de most váltottam pro plan felnőtt tápjára, és nem nagyon ízlik neki. a bárányos tápban pedig nem sok husi van, azért nézegetem, h milyen tápot próbáljak ki vele, ami nem teszi tönkre mint az egyik fent említett.

de van rengeteg táp, csak kevesebb az, amihez hozzá is lehet jutni.

2010. okt. 10. 16:34
 6/10 Norczy ***** válasza:
esetleg a ProPlan sensitive-t próbáld ki, jobb mint a bárányos és az én válogatósom is megeszi azt.
2010. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

arra írtam, h az nem jön be neki.

eddig melegítve megette, ma már pulyka husit raktam rá h megegye.

pedig a purina pro plan puppy tápja is halas volt, azt imádta.

2010. okt. 10. 20:23
 8/10 Norczy ***** válasza:

a sensitive a lazacos, nem bárányos, ezért írtam neked ezt.

De amúgy próbálgasd szerintem melyik ízlik neki, mi is kipróbáltuk az Acana-t(nem vált be de ízlett neki) Happy Dog-ot(utálta) Royal Canin-t(utálta) stb. A ProPlan Sensitive-t megeszi és szép is tőle.

2010. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Norczy ***** válasza:
jah látom kérdésben a sensitive. bocsi csak a small-ig jutottam el. :)
2010. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lényeg h ez a sensitive nem ízlik neki, pedig a puppy sensitivet imádta.

gondolkoztam a purina pro plan bárányos tápon is, de abban csak 19% a husi, azért nézek más táp után.

2010. okt. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!