Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyájának ugatását...

Szomszéd kutyájának ugatását hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
ha nincsenek itthon állandóan ugat vonyít, iszonyat hangerőn, azt hittem, hogy ez addig tart amíg kicsi, de felnőttként ugyan úgy csinálja, sőt még jobban, mert hangosabb lett, a szomszéddal megbeszélni nem opció

2023. máj. 8. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Itt panelban is ez megy.
2023. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Adkeizaal ***** válasza:
66%

Bejelented jegyzőnél, birtokvédelmet kérsz etc. Addig vegzálod lényegében még meg nem neveli a kutyát vagy nem úgy tartja, hogy azzal másokat ne zavarjon. A lényeg, hogy legyél számára annyira zavaró ne érje meg a kutyát így tartani.

Az első válaszolóval csak azért nem értek egyet mégha meg is oldja logikailag a problémát, mert a kutya gazdája a probléma nem a kutya.

2023. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ha elkezdem vegzálni akkor ő visszavegzálhat flexxel, hangos zenével a kerítés mellett, mindig ő lesz lépéselőnyben
2023. máj. 8. 01:08
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Arra kérlek, hogy szokd meg, ahogyan sokan mások is meg tudják ezt tenni. Nem a kutya tehet róla, hogy ugatnia kell és elmagyarázni sem tudod neki, hogy nem szabad ugatnia. Köszi.
2023. máj. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Daveees válasza:
56%
Szolsz neki hogy este zárja el (kertes lakás)
2023. máj. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Az ilyen ultrahangos ugatásgátlókra jókat írnak

2023. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Hasonló a helyzet nálunk is. A kutyaugatással nincsen bajom,most is ugatnak mert jelzik hogy idegen van az utcán, jött a postás,vagy itt vannak a kukások. Ezek a kutyaugatások a vidéknek a velejárói. De amikor egy kutya a terszon ugat,hogy engedje be a gazdája a házba, az meg alkoholista és részegen bent van a házában, és hajnali fél kettőkor meg ugat a kutyája,hogy engedjék be. A telefonszámát megszereztem,ilyenkor volt hogy felhívtam,hogy jól alszik? Mert mi baromira nem a kutyája miatt. De az egész településen egy kutya sem ugat,csak ez a vakarcs. Sok megoldás megfordult a fejemben nekem is, de nem tudnék tükörbe nézni utána. Gondolkodtam hogy a jegyzőhőz fordulok,de mit kezd egy alkesszal? Mióta jeleztem neki a problémát,vissza sem köszön. Mintha én lennék a probléma okozója. Közeledik a nyár, amikor nyitott ablaknál lehet csak aludni, én is keresem a megoldást.
2023. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Miért nem opció szólni a szomszédnak? El tudom képzelni, hogy nem is tud róla, hogy van egy ilyen probléma, mivel akkor pont nincs otthon. Ő amúgy végső esetben rá tudna csapni egy ugatásgátó nyakörvet, de lehet, hogy annyi is elég lenne, ha hagyna neki egy nagyobb csontot.


Ezen kívül jelentgetni lehet még vagy tűrsz...

2023. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Ha a gazdára nem tudnék hatni, hatnék a kutyára - vagy legalábbis megpróbálnék. Vinnék neki olyan baromi nagy szárított marhalábszárcsontot amit a nagyáruházakban lehet kapni. :D Az én kutyám imádja, másfél hétig elvan vele.
2023. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
9-es. A baj az, hogy ebben az országban nagyon rossz az emberek közt a kommunikáció. Ha szólsz,az sem biztos hogy megoldja a problámát és még ő fog tégedet kukacoskodó szomszédnak tartani. Én szóltam az én szomszédomnak,azóta meg van sértődve, még csak vissza sem int,ha ráköszönök. Én nem haragot akartam,csak egy létező problémára megoldást. A fia nagyon rendes, ő segíteni akar,de nem itt lakik,nem tudja állandóan felügyelni, ráadásul ő meg is érti a problémát, ezért nem tettem még lépéseket. Egyébként a 8-as voltam
2023. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!