Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Penny-ben felétek is megszün...

A Penny-ben felétek is megszüntették a kilós kutyaszalámi árusítását?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 21:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%
Fú bakker, remélem azt a szemetet mindenhol beszüntetik. Gyakorlatilag vágóhídi hulladék, amit, hogy ne nekik kelljen eltüntetni, szalámiként árusítanak. Még akkor sem etetném meg a kutyámmal, ha utálnám őt.
2019. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, én nem nézem az ilyen szarokat.
2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%
Én sem foglalkozom a szemét ételekkel, szóval passz..
2019. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%

Megszüntették???


.

.

.


Hála a jó istennek!

2019. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Na, akkor adok nektek egy kutyát, aztán lássuk mire mentek vele. :)


Az én ebem nem eszi meg a:


- Chappy

- Pedigree

- Penny

száraztápokat


Nem eszi meg a nyers húst, nem eszi meg a füstölt kolbászt, pörköltet.

6 féle szalámival próbálkoztam.


A penny-s kutyaszalámit 2 pofára falja, szereti a tejfölt, a hús levest és a tepertős pogácsát, meg a kakaós kekszet.


Na most akkor mit adnátok neki ?

Várom az okos válaszokat.

2019. jan. 15. 09:35
 6/50 A kérdező kommentje:

Amúgy menhelyi kutya volt.

Megfogja az egeret, egy ideig cipeli a szájában, majd lerakja és az egér bántatlanul távozhat.

Na ez egy ilyen kutya.

Ja majd elfelejtettem, a madaraknak kihelyezett cinkegolyót meg lelopja, ha teheti, de a székre rakott pick szalámihoz nem nyúl.

2019. jan. 15. 09:41
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Csodálkozol hogy nem eszi azokat az “eledeleket”, amik nem is a kutyának valóak???
2019. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
84%
Kutyád van vagy disznód, hogy ilyen moslékot etetsz vele? *költői kérdés*. Ha kutya lennék én sem enném meg ezeket a szarokat. A nyers hús kivételével.
2019. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, neked fingod nincs a kutyákról! Én kóbor macskákat etetek, de még nekik sem veszek/adok ilyen sz.rokat, amiket itt felsoroltál! Ha a gyereked semmi mást nem enne meg a csokin kívül, akkor csak azzal etetnéd? :D Ugye, hogy nem... :)
2019. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
85%
A kakaós keksz konkrétan méreg a kutyának és a felsorolt tápok mind hulladékok, nem csoda, hogy nem eszi meg. A minimum nálam egy Happy Dog, de inkább egy Brit Premium (ha csak az olcsóbb tápokat nézzük). Ha nem eszi meg, akkor el kell venni előle a tálat, majd fél-egy nappal később ismét letenni elé. Előbb-utóbb enni fog.
2019. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!