Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják a Pedigree...

Miért mondják a Pedigree tápra és konzervre, hogy rossz minőségű?

Figyelt kérdés

Az én német juhászom 14 évet élt rajta, tavaly halt meg, most szeretnénk másik kutyát, nézegettem és sok helyen írják, hogy nem jó, de az én kutyámnak soha nem volt senki baja tőle. Erős csontozata, szikár izomzata, nagy feje, egyenes háta volt, nem volt beteges egyáltalán.

Maradék levest, csontokat, kenyeret is megkapta a tápra, meg konzervet is kevertünk hozzá, napi 1* kapott, egy jó nagy adagot és elég is volt neki, nem maradt éhes, energikus volt.



2023. máj. 9. 09:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%
Ehhez a kérdéshez előző, nagy ész kellett... ugye nincs kutyád? Mert rohadt nagy baj van ha nem érted az alacsony fehérjetartalom mitől problémás..
2023. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nyugodj le, kutyám nincs, viszont macskáim régóta, azoknál (mivel obligát húsevők) még nagyobb ezen a téren a probléma, elég jól ismerem a témát.

Akkor is nagy baj lehet, ha te meg nem érted a viccet...

2023. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!