Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet chippezni kutyát?

Mikor lehet chippezni kutyát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rendel az állatorvos.

Az teljesen mindegy, mennyi idős a kutyus.

2010. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bezony,ez nem korfüggő.Mást nem is lehet erre válaszolni.
2010. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Archangel ***** válasza:

Üdv!

Én vártam vele az utolsó oltásáig (14 hetes koráig), kicsit fájdalmas amikor beleteszik :)

Ha a kórházban én látnék meg ilyen tűt, valószínűleg elküldeném az orvost melegebb éghajlatra! :D A kutya viszont jól viselte, 1 kis nyüszítés volt csak.

Azt javaslom, ha kicsi a kutya, akkor a veszettség oltásig várj vele(14hét), bár ez teljes mértékben csak személyes vélemény :)

2010. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi már az első oltás után rakatunk bele chipet.
2010. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy rendes tenyésztő eleve chipezve adja a kutyáit, tehát 9 hetes koruk körül már megkapják. De bármikor meg lehet csináltatni.

A tű, amivel a bőr alá helyezik, egy kicsit vastagabb, mint a normál injekciós tű. Az én kutyám meg se nyikkant, amikor megkapta a chipet.

2010. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én goldenem nagyon hisztis volt, amikor megkapta, de mi kb 9 hetesen rakattuk bele, első alkalommal, amikor állatorvosnál jártunk. Két másodpercig hisztizett, aztán le se tojta..
2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!