Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami tanács a szégyen...

NevemUrsus kérdése:

Valami tanács a szégyen leküzdésére?

Figyelt kérdés

talán nem pont ide illik, de a kontextus miatt talán mégis.


egyszer felejti el az ember azt a nyomorult zacskót vinni és a szomszéd kézzel szedeti fel veled a kutyakakát... persze tudom hogy én is hibás vagyok, de nem tudta volna megvárni amíg hazamegyek és hozok egy zacskót és összeszedem?

meg is fenyegetett hogyha ilyen mégegyszer előfordul feljelent...fantasztikus.


(rant vége, ha volt már valakivel ilyen, kérlek oszd meg hogy ne érezzem ennyire egyedül magam, haha)



2023. máj. 20. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van a szomszédnak. Én se szeretem ha a ház elé szarik a kutya...aztán majd vagy jön felszedni vagy azt se tudom kié ha nem látom.
2023. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok benne biztos, hogy nem valótlan a kérdés.

Mindenesetre inkább otthagytam volna, mondván hogy majd később összeszedem, vagy megpróbáltam volna zacskót kérni tőle.


Egyébként velem is megesett már, hogy elfelejtettem magammal vinni, sőt volt hogy útközben elhagytam és nem volt nálam mikor kellett volna, és olyan is hogy lukas zacskót sikerült magammal vinnem…

Illetve vannak helyzetek mikor nem vagyok hajlandó 5 kilométeren át cipelni a szart, mivel ebben a városban ahol lakom, alig van kuka…

2023. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már megtörtént, elhiszem, hogy rosszul érzed magad... Mikor hasonlóan érzek, mindig azt mondogatom magamnak, hogy "el fog múlni, el fog múlni".


A jövőben segíthet, ha végigjátszod magadban a szituációt és ha ilyesmi fordulna elő, már tudni fogod, hogy mit kell reagálni.

Én pl azt mondtam volna, teljesen ártatlan hanggon, hogy "jajj, hát nincs nálam semmi, tudna adni valamit?" ha nemleges a válasz, akkor meg megmondanám, hogy gyorsan hazaugrok és jövök a zacsival.


Szerintem amúgy nem jelenthet fel, mert bárkit felvenni közterületen (magánszemélyeknek) tilos, innentől azt a bizonyítékot nem vehetik figyelembe, bemondásra egy tanu szerintem nem elég, a dns vizsgálat meg túl bonyolult volna. Ilyen mértékű szemetelésért szerintem itthon nem is büntetnek.

2023. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

#13 (21:49) - közterületen bárkit le lehet videózni, ha rendbontást követ el az illető. Ez elég bizonyíték arra, hogy a helyi rendőr egy kis büntit osszon le napi rutinban.


De nem kell ennyire ezt a dolgot túlreagálni, hisz semmilyen kár nem történt. A kutyaszar eltűnt, kéz megmosva - a kérdező meg hamarosan felnő személyiségileg is!

:-)

2023. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Elofordul mindenkivel hasonlo! Megmostad es semmi baj.


Kotozd ra a porazra a kutyakakizacsit!! N

2023. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15# Ekkora baromságot azért ne mondj. Ehhez hasonló szinte senkivel nem fordul elő…
2023. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Én magamtól szedtem volna fel papír zsebkendővel.
2023. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!