Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westiem van és állandóan...

Westiem van és állandóan rágja a lábát és vakarózik de nem bolhás hallottam hogy lehet, hogy fehérje allergiás az mi? Akkor mit kell csinálni mit szabad ennie vagy ez micsoda? Előre is kösszi

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy normális kutyát.
2008. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vakarózás a kutyáknál normális, kivéve ha átlagon felüli. Sok minden lehet az oka (allergia, rüh stb.) Azért van az állatorvos, hogy kiderítse.
2008. dec. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is van 2 Westiem. Ha fehérje alergiás akkor nem szabab neki olyat adni amiben fehérje van.
2008. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az allergiás kutya szervezete a tápláléka (általában) egy bizonyos alkotóelemére érzékenyen reagál. Ha valóban ez az oka a vakarózásnak (amit csak orvos tud megmondani), akkor elegendő ezt az alkotóelemet kiiktatni az étrendjéből. Például az enyém a csirke fehérjére allergiás, ezért ő olyan tápot kap, amiben magas a fehérjetartalom ugyan, de az csak halfélékből származik.
2008. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi de bitti nem rühes nem nagyon vakarózik de előordul csak este felészokta rágni a lábát
2008. dec. 30. 16:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írom !NORMÁIS A KUTYÁM!! ILYEN HÜLYE EBMBERT MINEK ÍRSZ A KÉRDÉSEMRE HA NEM TUDOD A VÁLSZT!!TE EGY NAGY F.S. VAGY !!!NORMÁLIS A KUTYÁM CSAK A TE AGYAD NEM !VANNAK BETEGSÉGET ÉS FEHÉRJE ALLERGIÁJA VAN MÁR ELMENTÜNK ÁLLATORVOZHOZ.NEM VAGY NORMÁLIS NAH NEM ÍROK ILYEN H.LYE EMBEREKNEK!!végülis sajna vanak ilyen nem normálisak a világban na mindegy a többi válaszolónak meg köszi hogy írtatok normálisan nem úgy mint egyesek
2009. jan. 5. 14:37
 7/8 A kérdező kommentje:
az előzöt a már nem látható válaszolónak küldtem
2009. márc. 11. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is westiem van és fehérje allergiás... bármit adhatsz neki enni de SEMMI CSIRKÉS DOLGOT!!! se csontját se húsát..
2010. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!