Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Kutya szobatisztaságra...

ItaIta kérdése:

Sos! Kutya szobatisztaságra nevelésben kell megoldás. Bővebben lent. Valaki valami módszer?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy van egy nagyon rossz nevelésű, rossz gazdától elhozott szuka kutyánk, aki papíron ivartalanítva volt, gyakorlatban nem. A kan kutyám felcsinálta, a két kölyköt megtartottuk.

Az egyik kölyök szobatiszta lett magától, a másik meg az anyja után ugyanúgy beszarik akármit csinálunk vele. Már 5-6 hónaposak, de még mindig semmi… nagyon elegem van belőle, apám folyton mondja, hogyha ez így marad akkor nem kell a házhoz 4 kutya, a nem szobatiszta kölyök megy a háztól, de én ezt nagyon nem szeretném. Kérlek segítsetek!



#szobatisztaság #kölyökkutya #Benti-kinti kutya
2023. jún. 4. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a legjobb (és leggyakoribb megoldás), hogy a nem szobatiszta kutyát eladod.
2023. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2023. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

#1 vagyok


De mivel még kölyök, meg is taníthatod rá!

2023. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem tanitod meg neki?

Vajon te magadtól tanultad meg?! A kutya miben lenne más .. ?!

2023. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Elkezded kihordani napi tobbszor es addig setalsz vele,amig nem produkal. Ha sikerult, jutalomfalat.
2023. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez nagyon sok sebből vérzik. Még ha azt is hitted, hogy ivartalan, nem láttad azt, hogy a szuka tüzel? Vagy hogy vemhes? De persze kellett a szaporítás.


A kutyák nem lesznek 99%-ban maguktól szobatiszták. Miért nem nevelted megfelelően az első pillanattól a kölyköket? Miért voltak együtt az anyjukkal folyton, ha tudtad, hogy ilyen rossz dolgokat tanulhatnak el tőle?

2023. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem, kertesház. Akkor egyszerűen napi többször ki kell nyitni az ajtót, hogy elvégezzék a dolgukat és amíg ilyen szép idő van, napközben szerintem simán lehetnek az udvaron is, ha nem tudsz rájuk figyelni. Akár te is "kiköltözhetsz" arra a pár órára, a wifi gondolom elér addig...


Egy kölyök általában eszik, majd játszik és kakil, kaja után addig legyetek kint, amíg nem történt ez meg.

2023. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ennyit a kérdezőről. Ha ilyen stílusban írogat valaki, mégis mit várunk? Sejtem hogy tarthatja szerencsétlen kutyáit. És miből állhat az ilyennél a "nevelés".


Idézet: "A zsugorított faszú pöcsödet, te szifiliszes fingszagú népirtó megbaszott szarszájú vemhes ernyedtfaszú kissebbségi dughatatlan picsánrúgott leokádott saját nemével kefélő műfaszú hüvelygombás félrebaszott faszrajongó kanca!"

2023. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Ezt a privit en is megkaptam 8-as :D

Nem tudom, hogy mit erzett az illeto, de nagyon gaz.

2023. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Én is 😂👍🏻

Az értelem csak úgy sugárzik a mondandójából!!!!

2023. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!