Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának mitől lehet szorulása?

Kutyának mitől lehet szorulása?

Figyelt kérdés
Tud székelni, de kb. 2-3 percet szenved mire összejön neki. :S Elég gyakran korog, a gyomra, meg mostanában sokat is pukizik. Próbálkoztam már paraffin olajjal, de mivel az nem gyógyszer, gondolom hosszabb távon nem megoldás. Mi lehet az oka, és mit lehet tenni?
2010. okt. 11. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kapott mostanában sok csontot? Vagy tápváltás? Mindenképp menjetek holnap orvoshoz, ne hagyd szendevni!
2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy legkorábban csak csütörtökön tudom állatorvoshoz vinni, mert nem helyben van és így nehéz megoldani a közlekedést. Kb. mennyit fog kérni amúgy egy ilyen vizsgálatért?

Csontot nem eszik, mert még kölyök, meg tápváltás sem volt mostanában.

2010. okt. 11. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz tenni. elvinni orvoshoz.

nekünk asszisztens mondta még a kefírt.

h az nagyon jó a kutyusoknak.

ha sokat pukizik, bélgyulladása is lehet :S

ami nagyon komoly dolog.

attól függ merre laksz, és mit kell tenni.

kap-e majd injekciót, kell e röntgen, ultrahang, vagy csak simán kap gyógyszert és mehettek haza.

mi ezt nem fogjuk tudni megmondani Neked.

a kefírt tudom ajánlani tényleg. persze azt is mértékkel.

hátha rendbe hozza a bélflóráit.

2010. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jaj és ha nem javul az állapota, minél később viszed el, annál rosszabbul lesz és bizony annál drágább a kezelése.
2010. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy kölyökkutyát rendszeresen kell vinni orvoshoz. Oltás kéthetente, féreghajtás, csip, stb.

Ha már most kérdezed, hogy mennyibe kerül, akkor vélhetőleg nem sokat fog látni orvost, talán még oltásai sem lesznek meg mind...

Előbb kellett volna meggondolni, mert tudod élőlényre is kell költeni, nemcsak a használati tárgyakra... :-/

2010. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit! Mondd el a tüneteket, valamit fog mondani.

Mondd el, hogy mekkorát ürít, milyen keménységűt,mennyi ideig tart mire kijön.

Paraffin olajat addig ne adj neki, amíg a doki nem mond valamit. És telefonon egy orvos se fog tőled pénzt kérni.

2010. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves oncogito!

Képzeld 5 hónapos a kutyus és megkapta mind a 4 oltását és rendszeresen kapott féreghajtót is (az utolsót kb. 1,5 hete). Úgyhogy szépen kérlek, ne ítélj addig míg nem ismered a hátteret!!! Azért kérdeztem, hogy mennyibe kerül, hogy tudjam kb. mire számítsak (mennyi pénzt vigyek az orvoshoz, ezrest vagy tízezrest... Nem mindegy.) El fogom vinni a kutyust orvoshoz, de legkorábban sajnos csak csütörtökön lesz alkalmam.

2010. okt. 12. 12:06
 8/13 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm az eddigi segítséget!
2010. okt. 12. 12:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolod, hogy itt kapsz diagnózist?

Ha csak vizsgálni kell, akkor pár ezer forint, ha műteni, akkor pár tízezer.

De ne itt várj erre választ.


Mindig kiakaszt, amikor olyasmit kérdeznek itt, amire csak orvos felel.

És ha valami olyan tanácsot kapsz, ami ront a dolgon?

Akkor megúsztad az orvosi költséget...?

2010. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egy kutyával mindig úgy megyünk orvoshoz, ha baja van, h nálunk van az összes pénzünk. legalábbis én ilyen vagyok.

ha az én kutyám sz**ul van, és már nem az első napja, utazok 2 órán keresztül is, csak legyen vele minden rendben.

olyan nincs h nem lehet megoldani.

persze nem tudom most mi van a kutyusoddal, remélem már sokkal jobban van. de a későbbiekben ha baja lesz, ne viselkedj így h csak ekkor meg akkor tudsz elmenni..ha le tudsz ülni net elé, akkor orvoshoz is el tudnád vinni.

a legutolsó faluban sem 4 naponként jár busz.

na mindegy..

2010. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!