Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baj, hogy ha a kutyának...

Lehet baj, hogy ha a kutyának nem esett ki 1 tejfoga?

Figyelt kérdés

Pomerániai Törpespicc kutyuom(nyáron múlt 1 éves) tegnap vittem dokihoz oltás miatt és nézte a fogait és mondta ,hogy ki kéne műteni vagy nem tudom már mit mondott és ez az egyetlen tejfoga nem esett ki.Lehet baj?

Mondta ,hogy valami fertőzést vagy mit felszedhet. De szerintem ez egy h"lyeség.. o.O


2011. okt. 26. 16:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*kutyusom
2011. okt. 26. 16:51
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2011. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nos az egy "halott fog" tényleg elfertőződhet ha eltörik pl. A fogak meglepően veszélyes dolgok ha megtörnek és baktériumok kerülnek az ínybe. Már réges rég ki kellett volna szedni
2011. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mi? Az, hogy nem esett ki egy foga és ki kéne műteni? Igen komoly. De szerintem hülyeség az egész ismerősöm Yorki kutyusának se esett ki vagy 3-4 tejfoga. :D

És már 2 éves asszem..

2011. okt. 26. 17:02
 5/21 A kérdező kommentje:

Második válaszoló :

Igen az tényleg gázos helyzet ,hogy ha eltörik. De épp az ,hogy semmi baja a fogának.

2011. okt. 26. 17:03
 6/21 anonim ***** válasza:

szomszédom kutyája ebbe halt bele... semmi baja a fogának oké...aztán eltört neki a foga, amit a kezdi nem vett észre, csak amikor már az egész pofija fel volt dagadva és 42 fokos lázzal nem bírt lábra állni....

Ha vmit mond a doki, az tuti nem hülyeség. Neki van állatorvosija, nem neked(vagyis gondolom neked nincs, mert akkor nem kéne dokihoz vinned oltás miatt)

2011. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ki kell húzni, sőt már ki kellett volna. elég komoly problémák forrása lehet.
2011. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jó értem nem arról van szó de ,hogy őszinte legyek nem szoktam elemezgetni a kutya fogát. De amúgy meg úgyis kell vinnem majd novemberben és akkor kell úgyis időpontot eggyeztetni a dokival. Meg nem tudom hol törhetné ki vagy le a fogát. Vagyis bárhol megtörténhet ez meg minden de hát nem csinál semmi komolyt.. Meg figyelek rá még ha a kertben van kint még akkor is kinézek rá.:D
2011. okt. 26. 18:37
 9/21 anonim ***** válasza:
'és mondod neki, hogy vigyázz a fogadra? - Vannak ilyen téren veszélyeztetett fajták, melyeknek mindig segíteni kell a tejfog elvesztését.Nem az a probléma, hogy eltörik, sőt az jó, mert így kimozdul, és kiesik. Az a fő gond, hogy a végleges fogat rongálhatja, és komoly gyulladást képes előidézni. Ezért kell kihúzni. Persze minden helyzet más, így az is lehet, hogy nem okoz gondot, de a biztonság kedvéért ki szokták húzni! Nem rossz, amit a doki ajánlott!
2011. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De épp az, hogy olyan foga esett ki ami után már nem nő másik tehát... Nem tudom pontosan ,hogy hívják. :SS
2011. okt. 27. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!