Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három kutya van abból kettő a...

Három kutya van abból kettő a lakásban, illetve egy közvetlenül a lakásba nyíló helyiségben. Nagy a szag a lakásban, kutyák terápiás kutyák, a bűz az sokszor elviselhetetlen, jó lenne tudni mások ezt hogy csinálják?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát tán szellőztetni és takarítani kéne, nem?
2023. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
En minden heten kimosom az agyukat, megfurdetem oket. Vannak kutyaparfumok, fekhely szagtalanito sprayek. Erdemes osszeszedni az elhullajtott szorszalakat, kimosni a jatekaikat is.
2023. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 2 kutya van a lakásban. Nincs büdös. Rendszeresen takarítok és a kutyák is tiszták.
2023. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is éltem már együtt két kutyával és egy macskával, 50 nm-en. Nem volt büdös, és nem is kellett semmi axtra óvintézkedés... Heti egy takarítás volt, reggel-este szellőztetés, és ennyi. Mondjuk nem tudom ezek milyen bundájú kutyák, mert mondjuk egy igénytelenül tartott puli azért tud büdös lenni, valóban.


2-es: Nagyon egészségtelen minden héten fürdetni őket és teljesen felesleges is.

2023. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm. Talán még annyit kiegészítésül, hogy az egyik benn lévő kutya beteg.

Napi egyszer -kétszer van átszellőztetés, de utána nem sok időre megint érződik.

2023. jún. 19. 09:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen betegsége van?

Mennyit takarítasz?

2023. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetes, hogy büdös van ahol kutya van.

Takaríts többet szellőztess sokat fürdesd a kutyákat, ha pedig a kutyus büdi vidd el dokihoz.

2023. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Itt fexik mellettem a kutyam. Nem budos.

A taptol budosek. Fozzek nekik.

2023. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem büdösek a táptól, legalábbis az enyémek nem.
2023. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

4

Pulink van, nincs igényesen van tartva, kinti kutya és büdöske. Egyszer kéne megfürdetni,többet nem is látnánk úgy elszaladna...😄

Eddig úgy ahogy engedte magát megnyírni,idén szabályosan vicsorog ha közelítek az ollóval...

2023. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!