Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három kutya van abból kettő a...

Három kutya van abból kettő a lakásban, illetve egy közvetlenül a lakásba nyíló helyiségben. Nagy a szag a lakásban, kutyák terápiás kutyák, a bűz az sokszor elviselhetetlen, jó lenne tudni mások ezt hogy csinálják?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok. Tesómnak voltak pulijai, lakásban, onnan jutott eszemb ez a példa. És mivel télen lassan száradtak, kozmetikushoz meg nem akarta vinni őket, ezért télen bizony nem fürödtek. Abba a bundába meg aztén minden beleragad. Olyan február környkékére már mindig szörnyen bűzlöttek. :D
2023. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat, valamilyen gyomorbetegsége van az egyiknek, és speciális étrendet kap.

A kutya fekvőhelye valamilyen szövet, valami boltban vásárolt fekvőhely, azt milyen sűrűn szokták tisztítani, illetve mosni.

Mosással kapcsolatban még kérdezném, hogy a kutyás ruhákat (mivel kutyákkal foglalkozik sokszor a ruha is eléggé szagos) illetve kutya által használt pokrócot, hogyan érdemes mosni, illetve a ruhákat lehet e a család más tagjainak ruhájával együtt mosni, őszintén megmondva néha a ruháimon is érzem a jellegzetes szagot, nem olyan erősen, de lehet érezni, illetve ha a szekrénybe kerül és már elmegy az öblítő illat akkor előjön a jellegzetes szag.

köszönöm szépen.

2023. jún. 19. 13:10
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagytestű kutya van a lakásban és semmilyen büdös nincsen bent.Rendszeresen van takarítva és ápolt a kutya is.Ha már büdös van a lakásban akkor az baj.
2023. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es! A 2-es vagyok. Négy kutyám van minden héten más fürdik. Csak reggel nem volt életerőm így kifejteni :D
2023. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is éltem három kutyával, most ketten vannak. Szinte sose éreztem a "szagukat", szüleim szerint kicsit azért lehet érezni, szerintem egyáltalán nem. Voltam már több olyan helyen, ahol én is éreztem, hogy van kutya és még több olyanon, ahol nem lehetett észrevenni. Én inkább arra hajlok, hogy ez fejben dől el sokszor...


A ruhákat egyben mosom, még sosem hallottam vissza olyat, hogy kutyaszagom lenne. Egyedül akkor érzem kutyaszagúnak a ruháimat, mikor a menhelyen önkénteskedem, de ha véletlen csak 30 fokra rakom be őket, már kimegy belőlük a szag (higiénia miatt szeretem ezeket magasabb hőmérsékleten mosni).


Most jó idő van, akár egész este vagy egész nap nyitva lehet az ablak, ha szerinted attól jobb...

2023. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!