Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogváltás ideje alatt kell...

Fogváltás ideje alatt kell valamit csinálni a kölyökkutyával? Adnátok tippeket, hogy mit adjak ilyenkor neki?

Figyelt kérdés

Az jó ha kap Denta-stix-et? Illetve a neten olvastam, hogy jó neki ha ez idő alatt kap Cal-D-Phos-t? Utóbbi micsoda? Kalcium tabletta? Olyat hol lehet kapni?

Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy a kutya a tejfogait lenyeli vagy hova lesznek? :S Egyet már kihúztam neki, mert félig ki volt jőve, de az eddigieket sehol se találtam a lakásban, meg hát amik most mozognak sem merem csak úgy kihúzni neki, hátha fájna neki.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell a fogváltást túldramatizálni. Bármit adhatsz neki amit rágcsálhat. Bár egy marhalábszárnak örülne a legjobban.

Ne húzd ki a fogait!Kijönnek maguktól. Egyébként pedig általában lenyelik a fogakat, vagy benne maradnak a játékában, amit rágcsál.

2010. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csontot még semmiképp ne adj.

csak játékokat.

köteleket.

Isten ments, h kálcium tablettát adj neki!

ezt anno én is olvastam egy buta westies oldalon, de nem szabad adni!

ha prémium táppal eteted, abban benne van az a mennyiség ami kell neki, ha többet kap, bizony komoly betegsége is lehet tőle!!

tessék jobban utánaolvasni ezeknek a dolgoknak!

ne higgy el mindent amit olvasol, nagyon sok a régi cikk és buta ember.

legjobb ha mindig megkérdezel egy állatorvost, mert bizony pl. ilyen cal d phossal a kutyád egészségével játszanál.

nem mintha én régen nem vettem volna neki kálcium tabit, de a doki gyorsan leállított róla, mert utánanéztem és megkérdeztem tőle, valóban kell-e.

2010. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. :) Akkor a kalcium tablettát el is felejtem. A denta-stix-et továbbra is adhatom neki?
2010. okt. 12. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kutyus?
2010. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos lesz.
2010. okt. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!