Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogváltás dilemma . Milegyen?

Fogváltás dilemma . Milegyen?

Figyelt kérdés

Mint minden kiskutya az enyém is elkezte váltani a fogát elöl mind leváltota kivéve a szemfogait és it jön a bibi az uj maradandó fog elkezdet kibujni fent a tejfog mögöt lent pedig belülröl a tejfog melett... nem tudom mi legyen hagyam vagy huzasam ki vagy mi?

nem lenne jó ha rossul álnának a fogai mert nem szimpla kedven kiálitásra készül és ott a csálé foga nem a legjobb... HELP!


2011. okt. 11. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kiállítás miatt fontos a fullos fogsor, akkor inkább dokit kérdezz. Amúgy azt szokták mondani várj egy pár hete, és ha nem esik ki addigra sem, akkor húzni kell.
2011. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem is az hogy fulos legyen csak ne enyire csálé....felül nem is gáz inkáb alul...

A választ pedig köszönöm

2011. okt. 11. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi idős? Mikor bújt ki a csontfog?

Játszatok sok olyat, hogy te fogsz valami rongyot, ő meg húzza. Persze csak óvatosan, de a fogat remekül kimozgatja.

2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4hónapos a felső álkapcsán tegnap látam meg a hegyét alul pedig ma reggel.
2011. okt. 11. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Áh, az még nagyon korai. Normál esetben 8-9 hónapos kor előtt nem is javasolják az orvosi beavatkozást.

Tudom, hogy kiállítási kutyánál fontos a jó harapás, de szerintem nem lesz gond,ki fog lazulni.

2011. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké akor megnyugotam :) köszönöm a választ
2011. okt. 11. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ki fog neki esni hamarosan és szépen fog állni. Az enyémnek is így volt kb egy hétig, hogy mindkét szemfog ott volt egymás mellett, de aztán szépen kipotyogott és most már tökéletes a harapása. Egyébként neki is a szemfoga cserélődött ki utoljára.

Ilyenkor nehogy húzogatósat játssz vele, nem tudom mit gondolt az egyik válaszoló... Biztosíts neki rágókákat, hogy ne a bútort rágcsálja.

2011. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam a rongyhúzogatást, mi baj van vele? Nem azt mondtam, hogy rángassa az állkapcsát, direkt írtam, hogy óvatosan.
2011. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van rágcsálni valója szoval edig nem rágot meg semmit szerencsére,ilyen száritott marha bör csontja van meg bikain ezeket rágja meg ilyen tömör gumi lasztit
2011. okt. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!