Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogváltás, van egy apró kis...

Téékáá kérdése:

Fogváltás, van egy apró kis gond!?

Figyelt kérdés

Ugyfest h a kölyök befejezte a fogváltást, de balról 2 szemfoga van!Ezt ugy értem h a valódi szemfog mögött,közvetlenül a tövébben, még ott a tejfog!Mozog de ki nem akar esni!Valakinek volt már ilyen?Várjak vagy próbáljam kihúzni?Állatrovossal megnézetni?

5 hónapos és 1 hetes amstaff.


2011. jún. 27. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld,sérülhet az új fog is és az ínye is. Nézesd meg a dokival. Van amikor ki kell húzni, van amikor adoki azt mondja,hogy nem kell,majd kiesik.
2011. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki fog esni, adj neki több rágcsálnivalót.
2011. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én "kölyköm" is így járt, de nem mutatta hogy fájna neki. Nyugodj meg majd kiesik.
2011. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem esik ki rágócsonttal se akkor ki kell húzni, sajna nekem is volt ilyen kutyám akinek ki kellett húzni de nyugi ha kihúzzák az is gyorsan megvan.
2011. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is sokáig bent maradtak a szemfogak. Kopogósra száradt kenyérsarka, Fogselyem // az a színes játék, ami több szálból van fonva és a végein csomó van// pl.
2011. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért megmutatnám állatorvosnak. A tacsimnak már jöttek ki a csontfogai, a tejfog meg csak nem akart kiesni. Mivel kiállítási kutyának szántuk, elvittem a dokihoz, nehogy csálé legyen a fogsora.

1,5 óráig műtötte, ugyanis rácsontosodott az állkapcsára!

2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!