Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint melyik időszakban jellemző, hogy esetleg hiánycikk a NexGard Spectra?

Figyelt kérdés
A kutyám a 7,6-15kg-os tablettát szokta kapni ebből. Általában havonta megyek a dokihoz, és olyankor jön velem, hogy szokja a rendelőt. Viszont pár hónapja egy családtagom vett helyettem, mert én pont nem tudtam elmenni, és egy egész dobozzal vett, amiben 3db van. Akkor adtam a kutyámnak egyet, és maradt 2, amit olyan időszakra tettem félre, amikor valami miatt nem tudok venni.
2023. jún. 26. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mi eddig mindig tudtunk venni, amikor akartunk, nem szokott hiány lenni belőle
2023. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én egyszer belefutottam, hogy nehezen kaptam, csak nem emlékszem pontosan, mikor volt ez az időszak.
2023. jún. 26. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sem volt még ilyen gondom, mindig tudtam venni. Mondjuk én előre szoktam többet, nem akarok havonta dokihoz mászkálni.
2023. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

En se tapasztaltam meg hianyt belole (kisvarosban elek raadasul).

De ha talan az lenne, vannak mas keszitmenyek is, amiket lehet hasznalni. Annyira nem vagyok kepben a tobbivel, mert mi is nexgardon veszunk, de letezik tobb megoldas is.

2023. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es, direkt mászkálok havonta, leírtam, miért.

3-as, nem kell másikat használnom, de belefutottam már olyanba, hogy pont hiány volt abból, ami az én kutyámnak kell (más súlycsoportokra volt, ebből volt hiány), és direkt félretettem a dobozból ezt a 2 tablettát, ha megint lenne ilyen idén, egyébként Budapest, és akkor több rendelőben is hiány volt, még csoportokban is keresték többen.

2023. jún. 26. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem a covid alatt, amikor komoly lezárások voltak, akkor volt hiány egy ideig.
2023. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem irta, hogy masikat kell hasznalnod. En azt irtam, HA! hianycikk lenne, akkor van mas megoldas is a vedekezesre. Igen, mar leirtad parszor, hogy felre van teve 2 tabletta, szuper. De ha nem lenne, akkor se kell ketsegbeesni.
2023. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem esek kétségbe, és nem ez volt a kérdés, ha nem tudsz rá válaszolni, lapozz, köszönöm! :-) Én sem válaszolok olyan kérdésre, amire nem tudok. Amúgy közben találtam itt pont egy tavaly júniusi kérdést, ami ehhez kapcsolódik, úgyhogy nem csak én futottam bele.
2023. jún. 26. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyaron volt hiany.

1 evre valot veszek mindig egyszerre.

Nem erek ra orvoshoz rohangaszni ilyen piti dolog miatt.

2023. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!