Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril (illetve helyettesí...

A Rivotril (illetve helyettesítője) jelenleg hiánycikk ezekben a napokban, hol érdemes egyáltalán megpróbálni receptet kiváltani ?

Figyelt kérdés

A kérdést országosan értem, tehát így itt esetleg némi segítséget kaphat az is, akinek jelenleg komoly probléma hogy a receptjét nem tudja kiváltani.


A hiány valószínű egy-másfél hét múlva mérséklődik (átmenetileg legalábbis), de ez egy hét és nyilván van akinek épp ez az egy hét a kritikus. Akinek pedig nem, és nem probléma az egy hét, talán nem keresgél addig fölöslegesen.


Sajnos azt hiszem többen vannak akik a hírekben elérhető információkra alapoztak, mely szerint április 21-e után illetve e hó végén már lehetséges lesz a receptkiváltás, még akkor is ha nem egy hanem néhány gyógyszertárat végig kell járni hozzá (vagy telefonon érdeklődni). Sajnos úgy látszik nem ez a jelenlegi helyzet, a hiány még viszonylag komolynak tűnik.


Meglehet vannak jobb/hatékonyabb fórumok a kérdést megoldandó (nem nagyon találtam), mindenesetre úgy tűnik valamivel nagyobb szervezettség egyértelműen jobb lenne a problémát illetően.



2023. ápr. 29. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Bp.XI kerületben van,kb 1 hete váltottam ki.Már sok helyre volt szállítás.
2023. ápr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy odaadom amit nekem írt fel a doki de illegális tevékenység lenne:


Nekem 2 üveggel írtak fel, de 1 hétig se mertem szedni, nekem annyira "bevált", hogy éreztem, hogy függő leszek és már akkor letettem ijedtségemben.


Tudom nem ez volt a kérdés!

Kitartást kívánok minden esetre!

2023. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Harom sas patikaba ma jött Horvath Mihaly ez a tel szam

0617977362

2023. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ertem mit kell pofazni hamis remenyt adni embereknek amikor A RIVOTRIL MEG MINDIG HIANYCIKK, DE "CSAK" OLYAN 90%-BAN es ezert tudja par ember kivaltani max 2 dobozzal, mert annyit sikerul beszerezni 1 honapban.


Multkor szoszerint voltam a rendeloben, telefonon kerte a no a rivotrilt hogy meg mindig hianycikk (2023 majus).


Annak ellenere hogy mar az atlagos Dr Habil PHd anonimok mar 2 honapja azt mondjak hogy mar mindenhol kaphato kb.


Aki kitudja valtani Isten patikajaban, valtsa ki ott, aki mashol az ott, de a lenyeg, hogy meg mindig sulyos hianycikk.


Mar az OGYEI oldalan sem frissitik ezt az adatot - hulyek kedveert: nem azert nem frissitik mert mar nem hianycikk.


Igen, van mar torzskonyvezve is, van nyilvantartasi szama is mar, meg 2023.03.27 datummal iktatoszama is meg hatarozati dokumentum. Van alaki hiba engedelye is meg veglegminta engedelye is. Olyan kva jo mi?


Szoval van minden igen van... egyedul fizikailag nincsen.

2023. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!