Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hiánycikk a boltokban,...

Miért hiánycikk a boltokban, a Winny, és az S- Budget macskaalom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért,mert olcsó,és a legtöbben ezeket veszik.
2012. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezért nem gyártják?
2012. dec. 16. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj átállni másik alomra. Régen is használtam ezeket, de átálltam szilikátosra. Drágább a zsák, viszont jóval tovább elég, egy macskának egy zsák, 10kgos másfél két hónapig is elég. 2730Ft-ért veszem. Gondold meg!
2012. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem 2 cicám van, nekik ez, 3 hétre lenne elég.

Én eddig 1200ft- ot költöttem,2 heti alomra. Amit te javasolsz, az ennek a duplája.

Sajnos ezt, nem engedhetem meg magamnak.

Marad tehát a Biolux, ami meg sem közelíti a sparos minőségét, viszont, egy százassal drágább.

Köszönöm a választ!

2012. dec. 17. 18:29
 5/12 A kérdező kommentje:
3 heti alomra, véletlenül, 2 hetit írtam.
2012. dec. 17. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:

A winny-s macska almot a CORA nevezetű nagy áruház forgalmazta, úgymond saját terméke volt. A cora bezárt, szóval azért nincsen a polcokon Winny-s termék.


Viszont a S-Budget macskaalom van a spar, interspar áruházban, mi is onnan vesszük.

2012. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kijavítom, amit tegnap írtam, egy macskának 60-80napra elég egy zacskó, tehát az egy hónapra kb. 1365. Neked 2400 Egy hónapra.

Nem akarlak rábeszélni, csak általánosságban mondom, hogy a "drágább" sokszor olcsóbb. Pl. prémium táp a macskáimnak egy hónapra 3250Ft!

2012. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja 2 macskád van, azt elfelejtettem na mindegy.:) Kettőnek elég elvileg másfél 2 hónapig.

De a táp az tényleg megéri.

Nekem 5 macskám van :)

2012. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy a Winny, a Match áruházlánc terméke.

Sikerült S- Budget almot venned?

Én tegnap is néztem, egy inter, és egy sima Sparban, de nem volt. Majd megnézem holnap is.


Tápból, és konzervből, én is, a jobb minőséget veszem, mert az nem mindegy, hogy mit esznek, viszont a tisztán tartásukat szeretném, minél kevesebb pénzből kihozni.


Ismét köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 18. 23:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Sparban kell,hogy legyen S-Budget alom.

Ha nincs,akkor a Cirmi almot ajánlom.Én eddig Fressnapfban.és Pennyben láttam,5 kg-os kiszerelésben van,és szintén nagyon olcsó.

2012. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!