Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha délelőtt húzták ki a kutya...

Ha délelőtt húzták ki a kutya fogait, legkorábban mikor adhatok neki puha ételt?

Figyelt kérdés
A kutyának nem esett ki mindegyik tejfoga, így ki kellett húzni őket. Az orvos mondta, hogy ne adjunk neki egy ideig puha ételt, mert bekerülhet a friss sebekbe. Azt nem mondta meg pontosan, hogy meddig nem. Mennyi idő, amíg bezáródik a seb?
2010. okt. 12. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ma este szerintem semmit ne adj neki vacsorára de holnap már este adhatsz neki konzervet.

Pár nap mulva pedig már mehet a száraz.

A tejfogak helye gyorsan össze nő.

2010. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem eszik konzervet, de egy füst alatt ivartalanítva is lett és eléggé ramaty állapotban van (érthető módon). Valami kedvencét szerettem volna adni neki, de csak az ínból készült rágócsontot mertem odaadni, sajtot, májkrémet még nem merek.(Nem ezzel etetem, de jutalmaznám vele, ha éppen nem próbálja meg leszedeni a kötését)
2010. okt. 12. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
látom a kérdést tegnap tetted fel. ma etesd meg húslevessel. ha jobban van az ivartalanítás után, és éhes, szerintem ma már adhatsz neki enni.
2010. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tejterméket semmiképp ne adj neki pár napig! Esetleg májkrém.A kenyérnek "belét" kend meg májkrémmel és add neki azt.
2010. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma a párom vigyázott rá, állítólag nagyon csúnyán összef...ta magát a kutya. Ez normális ilyenkor? Semmit se evett, egy nagyon vékony szelet trappistát fogadott csak el az elmúlt 48 órában.
2010. okt. 13. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,normális.Lehet a stressztől is,vagy a gyógyszerek mellékhatása.De azért arra figyeljetek,hogy igyon,ha már enni nem eszik ... Ha pedig nem javul,akkor vigyétek vissza a dokihoz!
2010. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!