Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megérni manapság...

Szerintetek megérni manapság elvégezni egy kutyakozmetikus képzést?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik ez a szakma, saját kutyáinkat párszor nyírtam már azt is nagyon élveztem és hiába soha nem tanultam szerintem egész jól is sikerültek. Arra gondoltam elvegezném és munka mellett csinálnám ezt is. Háznál ( amire lenne is lehetőségem), továbbá ló nyírást is szeretnék egyúttal vállalni. Úgy tudom, arra nincs külön képzés ( aki nyír lovakat és beszéltem már velük mind kutyakozmetikus végzettséggel rendelkeznek).Egyre népszerűbb amúgy az is, lovam is van, őt is nyírtam már. Szerintem sem kutyán sem lovon nem ment rosszul, nagyon érdekel is tényleg régóta. Viszont ahogy néztem 300-400 ezer körül van egy egy tanfolyam. Ami egyébként reális mivel minden más képzés is kb ennyibe kerül. Viszont szeretném nyilván hasznát is venni valamennyire. Megélni nem ebből szeretnék, úgyhogy kiegészítésnek megéri e szerintetek? Elsősorban kutyakozmetikusok véleménye érdekelne.

2023. jún. 28. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Tudsz enélkül is dolgozni? Mert ha igen, nem végezném el, ennyiért már állatorvosi asszisztenseket is képeznek...
2023. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írtam :)
2023. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen két szegény ismerősömnek is van bison-ja és havonta még így is viszik.
2023. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, kutyatartás pénzbe kerül. Főleg ha hosszabb szőrű kozmetika igényes fajtát vesz az ember akkor bizony a kozmetikát is bele kell kalkulálni a költségvetésbe.


Ezért is érdemes fajtaválasztásnál mindent figyelembe venni.

2023. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!