Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus tanfolyamot...

Kutyakozmetikus tanfolyamot reális áron hol lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
vajon meg lehet élni ebből a szakmából?
2011. jan. 10. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a panelrengeteg közepén egy kutyakozmetikus hetekre előre be van táblázva, sőt fel vett maga mellé az ünnepekre mégegy embert annyian mentek hozzá. Szóval szerintem meg lehet élni belőle, de csak ha jó vagy! Mert nem elég megszerezni, meg is kell tartani a kuncsaftokat.
2011. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,


én 4 éve kb 160 e-ért csináltam Bp.-en a Bimbó utcai kozmetikában. Ezen felül a gatyámat adtam még érte, mert 250 km-ről jártam fel.

De rohadtul nem tanultam meg ott rendesen, így kénytelen voltam önkénteseken gyakorolni otthon.

És kutyakozmetikám azóta sincs, de már el is ment a kedvem tőle. Meggazdagodni nem, de megélni szerintem meg lehet belőle.

2011. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!