Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír farkaskutya jelleme?...

Ír farkaskutya jelleme? Milyen tipusu kutya, mik az igényei?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Megnyitottam egyes linkjét, hát kár volt... Erős a gyomrom, de ez sok volt nekem is.
2023. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig remeg a kezem.
2023. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg durva az #1-es linkje, de jól jellemzi milyen természete van az ír farkasnak.
2023. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
De gonoszak vagytok :D A videón egy ír farkas épp széjjelnyalogat egy gyereket. Ez egy egész jó fajtaleírás, keress hasonló összefoglalókat a neten: [link]
2023. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt, kissé félénk fajta.
2023. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám félénknek. Nagyon nyugodt, család- és gyerekszerető kutya, illetve mindenhol kiemelik, hogy kifejezetten barátságos idegenekkel is, ha nem érez fenyegetést a részükről, viszont ádázul védelmezi a családot ha úgy adódik. A mérete miatt ügyelni kell a nevelésére, mert nem vicces ha egy ekkora kutya felborít egy gyereket vagy akár felnőttet, puszta szeretetből (bár azt is jellemzőként írják, hogy ölbekutya jellegét felnőtt korára sem veszti el, szóval csak az vállalja be, aki elviseli, hogy egy balerina testalkatú medve időről-időre az ölébe bújik). Eredeti célját azért ne feledjük, VAN mozgásigénye! Sajnos elég rövid életű. :(
2023. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én ismertem hármat és kiállításokon, kutyabemutatókon, kutyatalálkozókon is találkoztam még vagy 10 ír farkassal. Mindegyik félénk volt, tartott embertől, kutyától is.
2023. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!