Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés

2 hónapos munka vonalu nemet juhaszkutyaról van szo.

Az van, hogy tekeletesen hozza szokot a porazhoz meg a nyakorvhoz, de nrm megy seheova csak amere o akar a porazon.

Mit tegyek?


2023. júl. 5. 10:54
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*tokeletesen
2023. júl. 5. 10:55
 2/37 anonim ***** válasza:
55%

Mégis mit vársz egy ilyen fiatal kutyáról?


Remélem, hogy a kérdés kamu.


Ennyire fiatal kutya nem lehetne nálad és utcára se szabadna vinni, mert nincs befejezve az oltási program.

2023. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Tanítani kell. Nem lesz könnyű dolgod, a mienk már 6 éves, a kuytaiskola sem tudta leszoktatni erről. Mondjuk mi későn, 5 hónaposan kaptuk, szerintem viszonylag késő volt. Egyébként a suliban virslivel csalogatták, azóta is csak akkor hajlandó rendesen jönni, ha tudja, hogy kap valamit a végén. Vagy ha mentünk vele már 15-20 km-t.
2023. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#2

8 hetes korától el lehet hozzni.

Holnap kapja meg az utolsó oltást.

Az utcára nem akartam vinni.

De egyépként lehetne azt mondta a tenyésztő.

Remélem a válaszod kamu volt!

2023. júl. 5. 11:21
 5/37 A kérdező kommentje:
#3 köszi
2023. júl. 5. 11:22
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

Ha 2 honapos, hogy kaphatja meg az utolso oltasat? Az 13-14 het korul van. Akkor meg nem 2 honapos, hanem elmult 3.

Nagyon nem mindegy! De egyebkent utolso oltas utan 2 hettel lehet oket kivinni az utcara, nekem ezt mondta az allatorvos.

Milyen tenyeszto ajanl kinti setat ennyire koran? 🥺

2023. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Vidd kutyaoviba! Ha jók a kiképzők, megtanítanak kezelni a pórázt és azon keresztül a kutyát.

Miért is munkavonalú kellett ilyen 0 ismerettel?

2023. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

3-as, sose keso egy kutyat tanitani, 5 honaposan foleg nem! Ez nem kifogas.


Nekem 8 eves menhelyit is sikerult tanitani, pedig aztan neki volt boven eloelete…kutyasuli majd trener.

2023. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#7 viszem.

Csak odáig el kéne sétálnia.

2023. júl. 5. 11:32
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

8


A kuyta nem "szabványtermék". Nem mind ugyanúgy máködik.

Én is jártam menhelyre segíteni, éltalában elég reménytelen kutyákkal is tudtam mit kezdeni, még a szüleimnél volt egy makacs kan németjuhézs keverék amikor fiatal voltam, őt is sikerült tanítani.


Ezt ennyire sikerült, az egyik legjobb környékbeli németjuhészos sulival.

Megcsinál ő mindent (ül fekszik, jobbra-balra forog, feláll 2 lábra, hempereg, pacsi 3 féle képp)... miután megszagolta, hogy van-e a kezemben cserébe valami.

2023. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!