Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a KÁJ kutyámmal?

Mit csináljak a KÁJ kutyámmal?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és bonyolult lesz.


Apám 2 éve hazahozott egy kölyökkutyát, fajtajellegű KÁJ kutyus. Én foglalkoztam vele 100%ban. Én fizettem az összes orvosi dolgát, oltások, ivartalanítás, én építettem neki normális, hőszigetelt házat, én vettem neki normális ételt. Én vittem kutyaoviba, suliba, én neveltem, miattam nem egy kiszámíthatatlan fegyver, én sétáltatom. Viszont már menekülnék erről a helyről, mennék egyetemre, de nincs olyan albérlet, ahová beengednék, nem is érezné jól magát egy városi lakásban, ha el is vinném (pl fajtamentéshez) apám biztos hozna egy új "házörző" kölyköt. Félek mi lesz a kutyámmal, mert ha rajtamúlik 2 naponta kap valami moslékot és szegény a kertben élné le az életét. Anyámmal már beszéltem az etetésről, tápot továbbra is veszek majd és akkor ő oda tudja adni az adagot. 2 hétnél gyakrabban nem akarok hazamenni, nagyon sajnálom, hogy nem tudok vele foglalkozni. Jelenleg van árnyéka, ásott magának egy gödröt, abban szokott feküdni, egy gyerekmedence is kivan rakva, amit imád benne fürdeni. Van valami játék vagy bármi ami tartósan leköti és lefárasztja?

19F



2022. júl. 3. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább apáddal kellene valamit kezdeni. A kutyát nem csak tartani kell hanem nevelni is.
2022. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Pesten sok kutyas kiado lakas van facebookon!!

Sokunknak van nagy kutyaja belvarosi lakasban ! Jarunk vele kocogni ! Sok a zold terulet Pesten ,kozel van buda stb!


Facebook: kutyas alberletek


Keress ra!! Barmilyen kutyat engednek,csak fizesd a penzt.


A kutyad belebetegedne,ha elhagynad. Kerve kerlek vidd magaddal.

2022. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Hat azert egy kaj nem a lakaskutya kategoria, barki barmit mond.
2022. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy vihetném, de nem akarom. Egy 75 kilós, területvédő kutyát nem akarok bezárni egy egyszobás lakásba és anyagilag is nagyon rosszul állok (pedig dolgozom), valszeg koliba kell majd mennem, oda meg nem vihetem. Mint említettem úgy is kerülne haza még egy kölyök (volt már rá példa). Apámmal sajnos nem tudok mit csinálni, pedig már milliószor próbáltam vele beszélni, ő verve nevelné a kutyát
2022. júl. 3. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos egy új gazda keresésével járnál a legjobban.

Látszik az írásodból,hogy imádod a kutyát,de ez a legjobb mindkettőtöknek...

2022. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ideiglenes gazdi is megoldás, panzió drága lenne.
2022. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki kéne mentenem, de ha elviszem jön helyette egy új kutya, ami nélkülem biztos agresszív és kezelhetetlen, olyan, ami veszélyes mindenre. A kutya fogyóeszköz apámnak, sajnos...
2022. júl. 3. 22:27
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Ideiglenes gazdi? Az egyetem eveire?


Rokon ,barat pesten,aki viszi kocogni? Sokan futnak egyedul este edro szelen elhagyatott helyen,ahol jol jonne akutyad kiserete!!


Kis lakas nem szamit. Csak vidd kocogni. Vagy vigye mas.


En pl vinnem kocogni,ha lany ,visszahivast tudja es osszefer az enyemmel. (Enyem minden lanyt szeret.)

Gondolkozz ilyen teren is.

2022. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet, körbekérdezek a környéken, hátha van valaki aki elvinné futni
2022. júl. 3. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Es mennyit fizetnel neki? Mert lehet, hogy talalsz neha- neha egy vallakozo szellemu onkentest, aki elviszi, de azt nem varhatod el, hogy barki ingyen elvigye setalni/ futni naponta.


Van kutyam, futok is vele, de nekem valahogy nem almom, hogy elvigyek egy 75 kilos kutyat magammal.

8-as valaszolo ezt kisse tultolja, na meg a lakas dolgot is. Egy ekkora TERULETVEDO kutyat nem lehet bezarni egy kis lakasba, meg akkor sem, ha napi haromszor kiviszed.

Ez nem az a tortenet, erdekes, hogy ezt rajtam kivul senki nem talalja furcsanak.

2022. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!