Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány törpe tacskó emlőjénél...

Lány törpe tacskó emlőjénél dudor, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy lány törpe tacsim már 3 éves, és az alsó emlőjénél kijött egy kisebb dudor. Nem tudom mitől jöhetet oda ki, és elkezdtem aggódni. De ettől függetlenül nagyon jó kedvű, jó étvágya is van. Szerintetek hívjak orvost vagy várjak vele hátha elmúlik?

2023. júl. 8. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel hétvégén felesleges orvost hívni. Hétfőn viszont ajánlatos lenne megnézetni.
2023. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne kijárós orvost hívj, hanem te vidd a kutyát egy normálisan felszerelt állatorvosi rendelőbe.
2023. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván vártam volna hétfőig mivel nem vészes a helyzet, de arra vagyok kíváncsi, hogy valaki tudna-e hasonló esetet akinek ez történt a kutyusával
2023. júl. 8. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Akihez szoktam hordani állatorvos az ki szokott jönni házhoz ha kell, de nyilván ha azt fogja mondani hogy vigyem be a rendelőbe akkor be viszem. De lehet elsőnek kijönni megnézni
2023. júl. 8. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet rák is vagy valamilyen teljesen ártalmatlan megnagyobbodás. Hétfőn majd kiderül.
2023. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

De azt kéne felfognod, hogy ha kimegy a doki, ő is annyit lát, mint te.

Ha viszont elviszed egy normalis rendelőbe, ott tudnak róla felvételt készíteni és az alapján mondani valamit...

2023. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Minek rangatnad ki ezert a dokit es fizetnel feleslegesen, amikor ugyis el kene vinned rendelobe? Jo esetben csak zsircsomo, a rosszabbat inkabb mar meg se emlitem. De nekunk pl a sima zsircsomot is ajanlotta levetetni a doki, mert szar helyen volt, muteni meg haznal nem fognak.
2023. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Emlődaganat ritka 3 évesen még ivarosan is, és nem "jön ki" csak úgy, az egy lassan felépülő daganat. Ezer százalék, hogy más lesz.
2023. júl. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyusomnak (szintén kislány) volt ilyen (igaz neki 9-10 évesen, nem 3) de az sajnos áttétes emlődaganat volt, meg is kellett műteni vele. Azóta is örülök, hogy nem vettem félvállról a dolgot, hanem megmutattam a dokinak, mikor fölfedeztem a kis dudort. Neked is ezt tanácsolom. Bár 3 éves (fiatal) kutyusnál jóval valószínűtlenebb, hogy daganat, de azért jobb a békesség, mielőbb vidd el dokihoz, megmutatni.

Ja és nem kell ahoz mindenféle műszer, hogy a doki megtudja mondani, ha jól képzett. A mi dokink csak megtapogatta és már meg is mondta a diagnózist.

2023. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a hasán van lehet köldöksérv is. Ismertem kiscicát, akinek köldöksérve volt. Ártalmatlan kis dudor doki ivartalanitással együtt ki is vette.
2023. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!