Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bélgyulladást állapítottak...

Bélgyulladást állapítottak meg a tacskómnál, viszont nem javul az állapota, valaki esetleg tanács?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kislány tacskóm kb. Két hete rosszul van hasmenéssel kezdődőtt lázas néha mintha azt se tudná hol van, bágyadt, sokat fekszik, alszik. 1 hete kapott gyógyszereket antibiotikumot adtam neki rendszeresen, az állatorvos vett újra vért az értékei semmit sem változtak ugy tűnik a gyogyszer nem hat amit az állatorvos sem ért, nagyon aggódok érte mindig egy eletvidam boldog kutya volt és most valamiért nem gyógyul , valaki aki esteleg volt hasonló helyzetben tudna segíteni ?

2023. jún. 27. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én vinném klinikára. Lehet, hogy az állatorvos egyébként mást (méshoz) sem ért.
2023. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Másik állatorvos. Lehet hogy teljesen más baja van.
2023. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azonkivül, hogy azt mondta az állatorvos, hogy nem érti miért nem javul, kapott másfajta kezelést a kutyád?


Kutyámnak egyszer volt bélgyulladása, hasmenése volt és hányt is. Állatorvos adott rendelőben neki valamilyen injekciót (ez nem tudom már pontosan mi volt), antibiotikum injekciót. Plusz itthonra antibitikumot. Reggel voltunk nála, azt mondta ha még délután is hány a kutya másnap teljes labor és vigyem vissza. Szerencsére nem hányt, hatott neki a kezelés. Azon a napon nem kaphatott enni se, utána egy hétig speciális táp -ezt állatorvos adta - meg este kaukázusi kefír.


Kutyámnak láza nem volt meg kedve is jó volt amúgy.


Szóval elég hamar helyre jött. Azért írtam mert lehet más a baj vagy más gyógyszer kéne. Az nagyon nem jó, hogy hetek telnek el.


Nálunk mondom ha nem hat másnap már teljes labor lett volna ha még hány.


Ha semmit nem javasolt vagy nem mondta el mit vártok a kezeléstől mennyi időn belül kell javulnia, vidd másik dokihoz.

2023. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok a kutyámnak úgy volt a hasmenése hogy mielőtt orvoshoz vittem reggel, előtte hajnalban 8 x voltam lent vele, igen ezt számoltam, plusz lakásban is volt neki. Orvos után már csak normális séta időben voltunk lent, amikor máskor is szoktunk és ugyan hígabb széklete volt aznap de jelentős volt a változás a hajnal/reggeli állapothoz képest.
2023. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős kutyájának volt ilyen betegsége. Szint úgy mint a 3 válaszoló kapott valami szurit meg antibiot. Pocsékul volt a kutya semmi nem maradt meg benne. Másnapra már javulás látszott és egy pár nap múlva falatozni is kezdett. Az hogy te egy hetet vársz hogy használjon a gyógyszer....ne haragudj de ez felbosszant hogy képes vagy várni ennyit és elnézni hogy szenved ahelyett hogy másik orvozhoz vinnéd.
2023. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek! Voltunk ma orvosnál eléggé valószínű vesemedence gyulladásról van szó (vettek pisimintát az holnap lesz meg, )amit az orvos nem vett észre ezért kezelte máshogy, kapott infuziot naponta visszük vissza de már szinte egyből jobban lett, sajnos elég magas láza is volt arra kapott egy szurit de úgy néz ki rendbe jön
2023. jún. 28. 00:15
 7/15 A kérdező kommentje:
Másik orvosnál illetve állat kórházba voltunk ezt kifelejtettem és köszönöm a tanácsokat :)
2023. jún. 28. 00:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazán mivel a szüleim nevén van a kutyus nem igazán tudok intézkedni mivel tanuló vagyok jelenleg, én is azon voltam hogy lássa másik orvos amiről kicsit nehezen tudtam meggyőzni a szüleimet de sikerült és úgy néz ki minden rendben lesz
2023. jún. 28. 00:20
 9/15 A kérdező kommentje:
A tanuló alatt azt értem mivel nincs keresetem, nem tudtam volna finanszírozni az orvost sem.
2023. jún. 28. 00:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a kutyus?
2023. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!