Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáphoz lehet adni barfos...

Kutyatáphoz lehet adni barfos étrend kiegészítőt?

Figyelt kérdés

Gondolok például a zöldkagylóporra, vagy csipkebogyóporra esetleg. Ezeket eddig csak a barf menükön láttam használni, lehet gond abból ha tápra szórok belőle?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. júl. 9. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a modern csodakaják csak a pénzedet viszik semmit nem érnek viszont jó gazdag lesz tőle aki kitalálta és a sok gyagyás elhiszi, hogy csoda.
2023. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem lesz gond és jók is, de rohadt drágák és pénzkidobás. Ha nem vagy gazdag vagy 1 darab kistestű kutyád, akkor engedd el.
2023. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen lehet. Nekem rendszeresen kapnak mindenféle kiegészítőt kúra szerűen. Kicsit drága de szerintem megéri. Kettő 15 kg és egy 25 kg kutyus kapja.

Zöldkagylót mondjuk pont nem kapnak már mert brutál drága lett. Helyette kollagént vagy komplex ízületvédő készítményt adok nekik.

2023. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A zöldkagylót bármilyen étkezési formához lehet adni.

A csipkebogyó c vitamin tartalmú.Az orvosok egy része úgy tartja, a plusz c vitamin bizonyos esetekben hasznos. Egyébként a kutyák maguk állítják elő a szükséges c vitamint.

2023. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én adagolok hozza kuraszeruen ezt-azt. (Lazacolaj, majvedo, csipkebogyo, kollagen, huminsav, kendermagolaj - nyilvan nem mindent egyszerre) Makk egeszsegesek, oltaskor latja oket az allatorvos. En ugy vagyok vele, hogy jobb megelozni, mint utolag az allatorvosi szamlakra kolteni...
2023. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!😇
2023. júl. 9. 19:09
 7/7 Hajnal Albert válasza:
100%
Vidd vérvételre inkább. Ha jó a vérképe, akkor minden rendben.
2023. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!