Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire melege van a kutyámnak?

Ennyire melege van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja veszem észre hogy alig akar lent sétálni, marmint setal, nem azzal van a gond, de inkabb csak nagyon szimatol, es lassan lohol utanam..Regen(2 nappal ezelottig)ez nem igy ment...Egesznap aludt ma, tegnap magatol is jatszott, de ma mar abszolut nem..Ha en is jatszottam vele akkor jatszott de nem sokaig...Inni iszik, bar nem olyan hu de sokat pedig cserelem neki 2x egy nap, a tapra is teszek neki vizet...Most is alszik, ha fent van akkor liheg es azt is megfigyeltem, hogy ma nagyon nyalogatta a szajat..Egy 9 honapos torpe uszkarrol van szo..Nagyon aggodom hisz tavaly a 10 honapos kutyamat veszitettem el 1 het alatt, ami miatt allandoan bennem van a felelem, barmi aprosag miatt is.

2023. júl. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a melegtől van. De nem árt, hogyha látja egy állatorvos.
2023. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy enyhébb hőgutája van, én dokihoz vinném.

Semmiképpen sem normális a folyamatos lihegés akkor sem, ha meleg van. Érzed te is, hogy épp mennyire van, ha okvetlenül liheg az sok mindenre utalhat.

+ Szívbetegség tünete is lehet a lihegés, ha nem fekszik le, nem ül le,vagy épp nem kel fel csak áll/egyhelyben van és liheg akkor ORVOS AZONNAL. Főleg ha mellé habzik/sűrű a nyála.

Szívroham előjelei, sok minden. Nekem is így halt meg nyáron 2 éve a kutyám :/

2023. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Legkondis lakas kell ekik.
2023. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legkondis a lakasunk
2023. júl. 14. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ez valami mas lesz.


Nekunk meg legkondink sincs, 28 fok van a hazban, de nem liheg a kutya. Setalni is szivesen jon, jo kedve van.


Sajnalatos, hogy pont hetvegere eszmeltel ra, hogy valami nincs rendben, ki tudja igy hol talalsz ugyeletet, de en surgosen elvinnem orvoshoz.

2023. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi történt azóta veletek?
2023. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvittem masnap orvoshoz es felsertette az inyet ami fajt neki, ezert volt ilyen levert, de mostmar minden rendben:)
2023. júl. 17. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem komoly.
2023. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!