Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáj a foga a kutyámnak?

Fáj a foga a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Tegnapelott este jatszott a férjem vele, aztán hirtelen elkezdte nagyon nyalogatni a szajat, latszott hogy a fogaval van valami...Azota szinte folyamatosan nyalogatja a szajat, tegnap delelott meg ezt annyira nem is vettem figyelembe mert egesz delelott szinte alszik, nagyon kivan a melegtol, asitozott is ugyhogy nyilvan arra gondoltam...es mire kialussza magat delutanra, akkor jatszik..ez tegnap is igy volt, de most csak elszalad a jatekert es visszahozza, egyaltalan nem cibalja, tepi, nem is harapja..de a jatekert ugral, szalad...csak erre tudok most gondolni, hogy valami van a fogaval, mert a mancsaval is nagyon kapargatja a szajat...Tobbszor megneztem neki, de nem latok semmit a fogan se az inyen se..Inni iszik, tegnap is szepen evett, ma reggel nem akart magatol enni, de utana evett szepen, talan kicsit ovatosabban, es lassabban...

2023. júl. 15. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Vigyetek orvoshoz, mielott rosszabb lenne. Es utana ovatosabban jatszatok vele, hadd cibalja, de ti ne rantsatok vissza.
2023. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Siman meglazulhatott igy az egyik foga.
2023. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose ertem ezeket a kerdeseket. A kutyanak feltunoen baja van, ilyenkor az orvos legyen az elso, ne a gyakori.


Mi is csak azt tudjuk mondani, hogy vidd orvoshoz, mert ez az egyetlen esszeru megoldas 🤷‍♀️

2023. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy fáj a foga. Vidd orvoshoz. Ha így hétvégén nem lehet, akkor hétfőn. De mindenképp lássa egy orvos.
2023. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki tud a kérdésedre válaszolni?

Segítek!

Az állatorvos!

2023. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%
Valószínűleg van ott valami baj. Irány az állatorvos.
2023. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te nem látsz semmit, még simán lehet baja


Állatorvos, amint lehet

2023. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!