Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg halt a kutyám ma éjszaka...

Meg halt a kutyám ma éjszaka lehet megmérgezték ?

Figyelt kérdés
Hajnali kettőkor találttam az udvaron a fűbe, kivolt hűlve már, láttam a gyötrelmet rajta, mintha fájna neki valami, és az egyik szeme kidülledt Yorki 11 éves volt mintha fehér nyál vagy valami habos váladék volt az orrán

#betegség #mérgezés #nem vettem észre?
2023. júl. 21. 11:32
1 2
 1/18 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell venni, boncolással lehet pontos adatok mondani.
2023. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de az is előfordulhat, hogy esetleg valami mérgező növény volt a kertben, amit megevett. Sajnálom a kutyusodat, részvétem!
2023. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már eltemettem szomszédom Két kutyája is eltűnt egyik napról a másikra beszélek vele mi lett az övével..
2023. júl. 21. 11:58
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű. A következőt tartsd távolabb a kerítéstől/tartsd bent.

Lehet sokat ugatott és bedobtak neki valami mérgezett kaját.

2023. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Arra figyelek, nincs mérgező a kertbe, max egy pipacs De nem fanyalodna ara. köszönöm én is sajnálom
2023. júl. 21. 12:02
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétem!


Abból kiindulva, hogy a szomszédod kutyusa is eltűnt, én is arra gondolok, hogy valaki a környéken bántja az állatokat. Mindenképp szerezz be egy kamerát, ami a kerítést rögzíti, és semmiképp ne engedd oda a házikedvenceket, és a szomszéd sem. Már egész olcsón lehet szerezni kamerákat, nem muszáj belelátni mindenkinek a s.gglyukába, elég, ha csak látod, hogy mi töerténik a területeden. Sajnos nálunk is volt ilyen eset, amikor egy tag mérgezte a szomszéd kutyákat mérgezett kaját bedobálva a kerítésen keresztül, és azt is egy kamera buktatta le, állatkínzásért fel is lett jelentve. Hogy most mi van vele, azt nem tudom, a házát azóta eladta, és normális emberek vették meg, és onnantól megszűnt ez a jelenség szerencsére. Mert ez tényleg nem játék, az esetleges ilyen embertől meg kell szabadulni!

2023. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk három kutyánkat mérgezték meg egymás után annak idején. Mindegyiknek bedobtak valamilyen mérget.

Az első kutyusunk egy angol bulldog volt. Anyám fogta a karjaiban, mikor haldoklott már... Erősen habzott a szája.

Mi is hibásak voltunk a kutyáink megmérgezésében, mert nem megfelelően tartottuk őket. Volt, amelyik gyakran kiszökött. Gyakorlatilag a két méter magas kerítésre gond nélkül felugrott és kimászott. Aztán, sajnos ment a kertekbe és összeugrálta a veteményeseket. Akkoriban még csak elöl volt kerítésünk, hátul nem.

Egy utcában lakó idős néni volt a bűnös! Bizonyíték hiányában viszont nem lehetett mit tenni...

Ráadásul, az unokája szomszédjának a kutyája is rejtélyes módon pusztult el hirtelen ugyanígy... Ők is az utcában laknak.

2023. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez a légynek nem ártott kerítést meg csinálttam a ház vásárlásánál most beszélttem egy másik szomszéddal ő azt mondta neki ezért nincs kutyája mert régen megjátszották vele is, pedig ez alig ugatott és akkor is rászóltam Szembe szomszédom 4 kutyája nem zavarta........
2023. júl. 21. 12:53
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

7-es, mit is szerettel volna pontosan tenni? A kutyaid kart okoztak, keritesetek nem volt es csodalkoztok, hogy el lett intezve a dolog.


En nem vagyok a mergezes hive, soha nem tennem meg, van 2 kutyam is…

De nem leszek kepmutato, oszinten meg tudom erteni azt, aki kinjaban mar ehhez folyamodik. Azt nem, aki csak ugy “poenbol” csinalja.


Evekig koborolt a kornyekunkon egy agressziv kutya, kerites a gazdanal se volt divat, isten tudja mennyi bejelenes utan vegul elvitte a gyepi, de ehhez 2!! ev kellett.

Addig meg szo szerint rettegtunk kimenni az utcara.

2023. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor még kisgyerek voltam. Tudom, hogy mi is hibáztunk, mert nem volt megnevelve egyik kutyánk sem.

A német vizsla tipikus vadászkutya! Ha nincs megnevelve, akkor állandóan szökni fog és kárt okoz!

A néni is szólt nekünk többször, hogy csináljunk valamit a kutyával, mert átjár hozzájuk és odahány, meg összebarmolja a kertet. Szóval, megértem, hogy elege lett!

Viszont, az angol bulldog a légynek sem ártott! Annyi volt a bűne, hogy ugatott a fürdőszoba ablakuk alatt. Bár, nyilván ez is behallatszott a szobákba és nem tudtak rendesen aludni. Meg volt kötve szegény, azért ugatott.

Kisgyerekként sajnos nem sok mindent tehettem...

2023. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!