Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlanátok...

Milyen kutyust ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Asszem a lágyszőrű búza terrier jó laksába :D
2010. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
semmilyet
2010. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyent sem.
2010. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Vannak kutyák,amelyek hiába nagy vagy kis termetüek,de nem igényelnek nagy mozgásigényt.Szerintem nézz utána a neten,hogy milyen fajták tartoznak bele,és mindenképpen egy olyat válassz.Nagy mozgásigényü kutyának csak kinlódás lenne.Sok sikert a kiválasztáshoz.
2010. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WHISKEY11 válasza:

én a palota pincsit ajánlom az nagyon aranyos és ha jól betanítod akkor szoba tiszta is lehet:)

sok szerencsét!

2010. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
plüss kutya tökéletes:) amúgy ha van időd mozogni vele eleget akkor is kistestűt ajánlok mindenképp!nekem beaglem van lakásban és nagyon jól elvagyuk együtt!jó kutyus de ehhez hozzátartozik,hogy naponta minimum 4 szer leviszem amiben egy hosszú séta is van meg egy futtatóban való rohangászás más kutyákkal!ez te is vedd figyelembe mielőtt akármilyen kutyus meglett is döntesz,hogy ők tényleg nem plüss kutyák hiába "szoba cirkálók" mozogni,sétálni,játszani,törődni kell velük!
2010. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mopsz, bassethound, tacskó, törpetacskó, csivava
2010. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bichon havanese

nem hullik a szőre(ha van időd naponta fésűlgetni, főleg ha hagyod megnőni a szőrét) és emiatt nem is okoz allergiát. Szerintem nagyon kis bájosak, nekem is ilyen lesz nemsokára

:)

2010. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lakásba ezek valók:

- törpetacskó

- mopsz

- francia bulldog

- csivava

- bichon bolognese

- bichon havanese (nekem ilyenem van,imádom)

- bichon frisé

- shi-tzu

- westie

- uszkár,törpeuszkár

- yorkie

- máltai

- palotakutya

- spicc

- pinscher


Hirtelen ennyi jutott eszembe.Olvass utánuk.

Remélem segítettem a keresgélésben. :)

2010. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség már megint, hogy lakásba semmilyen kutyát nem lehet? Fogadjunk ezt megint falusiak írták, akik el vannak szállva attól, hogy nekik van nagy kert, és ott szaladgálhat a kutya, de persze sétálni sosem viszik.

Megmodnanátok akkor, hogy a Yorkiekat, Bichonokat, Csivavákat stb, mégis hol tartanátok? Kint a kertben a minusz húszban?

2010. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!