Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba melyik fajtát ajánlaná...

Lakásba melyik fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Valami olyan édes kutyát szeretnék, ami nem hullajtja a szőrét, mert allergiás vagyok. Sajnos az előző kutyámat el kellett ajándékoznom, mert nem jöhetett velem a panelba és most szeretnék egy apróságot. Mit ajánlotok? Nektek milyen pöppet van?
2010. okt. 16. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Neked most komolyan azért kell kutya mert édes, pöttöm apróság??

Egyébiránt - minden híreszteléssel ellentétben - egyedül az uszkár szőre nem allergizál.

2010. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol tudom az uszkar nem hullatja a szoret.
2010. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Amugy mi az, hogy "poppet" ????????

Az KUTYA, legyen akar kicsi, akar nagy es ugy is kell vele banni.

Egyik fajta sem csak simogatasra termett.

2010. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem kutyám van. Igaz a marmagassága 26 centi, de ettől ő még kutya és kutyaként kell kezelni, sőt meg is követeli. Egyébként ha allergiás vagy a kutyaszőrre akkor vagy kínai kopaszkutya vagy toy uszkár (ha már mindenképp "pöppetet" akarsz). Mivel az ő szőrüktől tényleg (elvileg) nem lesz allergiás reakciód. De azért vannak egy két kételyeim, hogy tényleg való-e neked kutya.
2010. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

2 fajta nem vedlik:

- Uszkár

- Orosz fekete terrier /nem kis csöppség/

2010. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Lakasba egyiket sem.
2010. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutya elvileg családtagnak számít. Miért ne mehetne panelba? Nem érzitek kicsit rosszul magatokat ettől? Minek nektek kutya akkor? Tartsatok halakat, azok kimondottan lakásba való állatok.
2010. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

"2 fajta nem vedlik:

- Orosz fekete terrier /nem kis csöppség/"


Az orosz fekete terrier, ahogy a legtöbb terrier, ugyan nem vedlik úgy mint egy husky, de trimmelni kell a szőrét, valamint a szőre ugyanúgy allergizál mint bármelyik más kutyáé. Az allergiát nem a szőr hullása okozza, hanem az azon lévő pollenek, részecskék stb. Egyedül az uszkárnak olyan a szőrszerkezete amelyik eltér a többi kutyáétól, ezért nem okoz allergiás reakciót.

2010. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Attól, hogy panelba kerül az ember azért nem dobja el a kutyáját. Kicsit félreteszi a kényelmet, és megpróbálja minél elviselhetőbbnek tenni a panelt maga és kutyája számára. Ha van egy családtagunk azt nem tesszük azért félre, mert megváltoztak a körülmények.

Másik pedig ha az allergiától nem válik be a következő kutyus, azt is lepasszolod???

2010. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

13:56

Allergén mentes a nagy orosz! trimmelni kell és? de ugyanugy az uszkárt is! gondolkodj mielőtt írsz és ne írj butaságokat!

2010. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!