Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha francia bulldogom...

Baj, ha francia bulldogom egyik füle kajla még 4 hónaposan is?

Figyelt kérdés
Lesz bármi következménye annak, ha így marad? Mit kell alkalmazni, hogy felálljon a füle?
2023. júl. 27. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Fogzik. Ilyenkor némely álló fülű fajtáknál előfordul, hogy laza a füle. ha így marad sem lesz semmi baja.

megfelelő kalcium-foszfor kell, ami a kölyöktápokban benne van. Van, aki porcerősítő étrend kiegészítőt ad.

2023. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, hogy a kutyád fülporcának nagyobb jelentőséget tulajdonítasz, mint a légcsőporcainak. Tudod, egyikkel csak cuki, másikkal meg biztosítja a szabad levegő útját. De igazad van, milyen szabad levegő útja, amikor csoda, ha már az orrjáraton keresztül bejut a levegő. Orrjárat, miről beszélek, inkább liheg szegény, mert óriási a nyelve, bele se fér a szájába, a szájüregből úgy is több levegő jut lefelé, márha a meghosszabbodott szájpad tovább engedi jutni...


Szóval kicsit kajla a füle 4 hónaposan, semmi gond, ha ezekkel a feltételekkel elél még 4 évet, akkor ügyet sem fog vetni arra, hogy hogyan áll a füle.

2023. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Maximálisan egyetértek a válaszoddal. Nem az enyém a kisállat, hanem egy családtagomé, az ő aggodalma miatt tettem fel a kérdést. Nem hárítom a felelősséget, csupán egy kis üzenet, hogy nem kéne egyből támadni, ugyanis én csak a kérdést tettem fel :). Nyilvánvalóan agyon vannak tenyésztve, valóban nem élet, amin keresztül kell menniük.

2023. júl. 28. 00:18
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

kedves 3-as, a kérdés E/1 személyben íródott, én annak a személynek írtam, az, hogy az kicsoda, nem érdekel.


Ha egyetértesz vele, nem kell magadra venni, mert továbbra is annak szól, aki a kérdést feltette (vagyis nem neked, hanem csak az általad megformált személynek, ha ennyire idegeníteni szeretnéd magad tőle). Anonim oldal, mindegy, hogy te te vagy, vagy valakinek kiadod magad, mi nem tudjuk.

2023. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!