Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt kuvasz gazdik?...

Vannak itt kuvasz gazdik? Mesélnétek kicsit a fajtáról?

Figyelt kérdés

Érdekelne minden személyes tapasztalat :)


Mennyi mozgást igényel?

Hogy jön ki más kutyákkal?

Inkább egygazdás vagy a család minden tagjához ragaszkodik?

Hány kg a kutyátok? Kan vagy szuka?



2023. aug. 1. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nincsenek
2023. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Volt kuvaszunk, vele nőttem fel.

Mozgásigénye van, nem az a kutya amit kidobsz a kertbe és elvan. Az hogy mennyire jön ki más ebekkel, függ a szocializáltságától. A miénk mindenkivel barátságos volt, ismerősé idegenekkel szemben nem az, képes odafordulni.

Inkább családi kutya szerintem.

Nem tudom már hány kg volt, de egy jó kondicíójú szuka volt, 13 évesen hagyott itt minket.

2023. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Terület őrző fajta.

Kint kell tartani egy nagy szabad területen, amit szabadon bejárhat napi nagyon sokszor.

Megvan más kutyákkal, hisz anno is csapatban dolgoztak mudikkal.

Annyi a mozgás igénye, amennyit járőrözik a területén. Nem nagyon szereti elhagyni.

Nagyon is ragaszkodó és hűséges, a saját gazdáját, családját, azoknak vagyonát mindenekfelett védelmezi.

2023. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk volt kuvaszunk egy tanyán, volt mellette rövidszőrű foxi és pumi is, nagyon jól kijöttek. Egygazdás, nagyon hűséges, igazi őrző-védő, nem kell oktatni. Nem lehet megkötni, abba belepusztul. A kedvenc fajtám.
2023. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 vagyok, nagyon mozgásigényes. Kenelben tartani kínzás, nagy udvar kell neki.
2023. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!