Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen immun erősítőt ajánlaná...

Milyen immun erősítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen immun erősítőt ajánlanátok? egy 7 éves 8 kilós ivartalanított lánykutyusnak?

Azok válaszát várom akiknek bevált már valamilyen készítmény.



#kutyus immunrendszere #immunerősítő kutyáknak #vitaminok kutyáknak
2023. aug. 6. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vetri DMG
2023. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nektek ez bevált?
2023. aug. 6. 14:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vetri DMG szerintem is. Ez egy vegyület, ami kimondottan az immunrendszerükre hat. Lehet mellé adni kutyának valól Béres-cseppeket, az meg az ásványianyagokat pótolja a szervezetében.
2023. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várok még válaszokat.
2023. aug. 6. 14:37
 5/16 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Vetri DMG - ezzel van jó tapasztalat. Igaz nem kutyának, hanem macskának kellett ilyet adnom, amikor ideigleneseztem, és ivartalanítás utáni lábadozók voltak nálam.


DMGuard - ezzel is van jó tapasztalatom, szerintem ez jobb mint a vetri DMG. Van kutyás, csincsillás (májbeteg volt a csini, és ez helyrehozta),és kölyök macskáknak is adtam ezt.



VetGuard - ezzel nincs tapasztalatom.


Táplálék kiegészítők:


Farkaskonyha Immun R - gyógynövénypor

[link]


(A Farkaskonyhának van még több féle immunerősítő pora)


Humac (huminsav)

2023. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ha van még valaki szívesen meghallgatom.
2023. aug. 6. 20:13
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Milyen problémára? Vetri DMG nagyon jó szer, de csak blindre, általános immunerősítésnek konkrét probléma nélkül nem adnám, mert akkor mihez nyúlok később. Ha csak általánosan szeretnél valami immuntámogatót adni, akkor én is a gyógynövényporok között keresgélnék, csipkebogyó, spirulina stb., vagy már fentebb is említett komplexebb készítmények. De pl. egy májtámogató kúra pl. máriatövismagolajjal is nagyon hasznos, vagy egy probiotikum kúra, mert ha ezeket a szervrendszereket karban tartod, akkor az az immunrendszerre is jótékony hatású.

A fent említettekkel minddel van jó tapasztalatom. (DMGuardot is próbáltam, de kutyafülét nem ért, azt nem tudom ajánlani.) Vannak remek gyógygomba készítmények is vagy pl. a Burgimmune... de ahogy írtam, konkrét problémától függ, mit adnék.

2023. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

Ha van még hozzászólás szívesen meghallgatom.

2023. aug. 8. 19:08
 9/16 A kérdező kommentje:
A kiskutyusomnak néha túlzottan melegek a fülei aztán a légzése is elég fura valamint néha ilyen fura köhögéshez hasonló hangot ad, néha hasmenős és néha hány is. Ezek szerintem összességében arra utalnak hogy valamitől levan gyengülve az immunrendszere ezért gondoltam arra hogy valamilyen hatásos immunrendszer erősítőt próbálok neki adni.
2023. aug. 8. 19:16
 10/16 Maya Bunnyheart ***** válasza:
47%
Az immunerősítők előtt kéne egy alapos állatorvosi kivizsgálás, mert ennyi féle tünettel bármilyen betegség is lehet a háttérben.
2023. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!