Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nevet adnátok 4 hónapos...

Melyik nevet adnátok 4 hónapos golden szukának ezek közül? Szikra, Szivárvány, Szirén?

Figyelt kérdés
Esetleg ha leírnátok melyik névről mit gondoltok, milyen kutyust juttat eszetekbe?

2023. aug. 10. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak a Szikrát, a többi indokolatlan és kutyának nem is adnám.
2023. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Szirén nem túl kedves, egy goldihoz nem illik. A Szivárvány nagyon hosszú, nem is áll annyira nyelvre. A Szikra a legjobb, de szerintem az se illik annyira egy goldenhez, inkább valami pörgős terriernek vagy egyéb kicsi, de energikus kutyának.
2023. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Szikrát.
2023. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha muszáj ezek közül, akkor szikra.
2023. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szikra❤️
2023. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Szikrát választom.
2023. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szikra. A Szivárvány túl hosszú, a Szirén meg egy fehér macskának való
2023. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Szikra. A Szivárványt ha meghallanám, arra gondolnék, hogy a család ötévese nevezte el. Ráadásul a mai világban, ahol egyes emberek még nagyon érzékenyek erre az LMBQ (nem tudom jól írtam-e, bocsánat, ha nem) témára, homofóbok esetleg, egyből erre is asszociálnának a név hallatán. A Szirénről meg annyit, hogy elneveznéd egy olyan lényről, ami hajósokat vonz magához és megöli őket?
2023. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!