Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hogy miért csinálja...

Norrcsa kérdése:

Nem tudom hogy miért csinálja ezt... A kutyám minden este folyton ugat, és nyüszít is. Tiszta bolond, forgolódik össze vissza.Ha odamegyek hozzá akkor úgy csinál mintha mutatni akarna valamit!? Nem értem. Tatám megbolondult a folytonos ugatástól..

Figyelt kérdés
Bántó, lenéző, szemrehányó, ehhez nem illő válaszokat köszönöm nem kérek.A normális üzeneteket,válaszokat előre is köszönöm!!!

2023. aug. 15. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

"Ha odamegyek hozzá akkor úgy csinál mintha mutatni akarna valamit!?"


Hát akkor menj vele, nézd meg, mit akar mutatni. Ha kinti, akkor lehet, hogy vadak vannak a közelben. Amúgy meg fárasztani és nevelni kell a kutyát, nem megbolondulni az ugatásától.

2023. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit #1 ír.


Meg az is kérdés, mik a körülmények. A mieink teliholdkor csinálták ezt, meg ha felhergelte őket nyolc sarokkal odébb valami másik kutya nyüszítése, maguktól sosem.

2023. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Paranormális jelenséget tapasztal
2023. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni, hogy mit akar, de ha nem pisilni/kakilni, nyugodtan rá lehet szólni, hogy nyugodjon meg. Éjszaka gondolom aludni akarsz (mert másnap vár a munka...) és nem vadszafarit nézni.
2023. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3. Én is erre gondoltam.


Na de viccen kívül lehet, hogy talált valamit, amit szeretne neked megmutatni. Vagy lehet, hogy valami vadállatot lát. Vagy ugat rajta kívül más kutya is, így ő is. Így "beszélgetnek" egymással. Amúgy lehet több oka is, de ezek közül a legvalószínübb valamelyik.

2023. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat.egyébként megnéztem a kapun kivülre "mutatott". Igen hallom hogy más kutyákkal is "beszélget". Apukám azt mondta szerinte este oda kéne menni és "elbeszélgetni" kéne vele, hogy semmi baj, stb...Többiek szerint a macskák bolondítják meg. Pl: most nem ugat, gondoltam már én is a teliholdra de nem csak akkor csinálja. Köszönöm a kommenteket!!
2023. aug. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!