Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy közepes testű fiatal...

Egy közepes testű fiatal kutya később elhagyja a "nyikorgást"?

Figyelt kérdés

Szomszédomnak van egy 1 év körüli kicsit hosszabb szőrű keverék kutyája és minden apró neszre, autóra, tényleg bármire rámozdul és nem ugatni kezd, hanem iszonyatosan kretén, ilyen nyikorgó, vinnyogó éles hangot ad ki magàból éjjel-nappal. Tényleg olyan, mint egy rossz talicska amikor nyikorog.

Mikor hagyja el ezt a hangot, egyàltalán képes erre valaha, hogy rendesen ugasson és kész?


2023. aug. 17. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kistestű kutyám van, tud rendesen ugatni, de mikor a szomszéd kutyát ugatja, akkor neki is ilyen baromi irritáló nyikorgó csipogó hangja van. Olyankor 1-2 percen belül inkább be is viszem a házba, nem akarom, hogy idegesítse a szomszédságot. Sajnálom, hogy a te szomszédod nem ilyen figyelmes, sokan szarnak bele, hogy valamivel zavarnak másokat. Kinti kutyáról van szó?
2023. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kinti kutya igen, teljesen.

Nappal ritkán hallom, mert én sem vagyok itthon, de estefelé meg éjszaka is csinàlja.

Napközben, ha kimegyek a saját kapunkon úgy vesz engem, mint egy idegent, annyira hangos megint.

2023. aug. 17. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, a gazdi miért nem zárja be éjszakára. Szerintem kérd meg rá, ha normális, úgyis megteszi, ha nem, akkor meg legalább megpróbáltad, vagy fordulj a jegyzőhöz és jelentsd be csendháborításért.
2023. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Miért kellene bezárni? A kutya azért van kint este hogy őrizze a portát. Ezzel a jegyző nem fog kezdeni semmit, max kiröhögik a kérdezőt.
2023. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Persze, egyszer elhagyja, majd, ha romlik az eü állapota, ami egy kertbe kics"szett kutya esetén 5-7 éves kort jelent kb...


Most azért csinálja, mert nincs jobb szórakozása és ez egy elég önjutalmazó folyamat, ő ugat, a "veszély" meg eltűnik.

2023. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
#4 nem a középkorban élünk, a porta őrzésére lakóterületen belül már feltalálták a riasztót, kamerát. Azok legalább nem idegesítik egész éjjel a szomszédságot.
2023. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

#6:

A riasztót is meg a kamerát is marhára nem 2 fillér kiépíteni, tudod? Nem mindenkinek van rá pénze. Ezzel a gondolkodással akkor tiltsuk be vidéken a kutyatartást, mert hát szerinted "már semmi értelme" házőrző kutyát tartani.

Imádom az ilyen turbó-újvilági elméjűeket.

2023. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Azt a kutyat etetni is kell, orvoshoz vinni.


Ha nem mindenkinek van penze, akkor ne tessek kutyat tartani, mert sajnos vagy nem sajnos, lassan mar luxus kategorianak szamit, foleg egy nagytestu.


Azt mar meg se emlitem, hogy foglalkozni is kene vele ahhoz, hogy ne ugasson a kertben minden szarra.


En videken elek, ott be is tiltanam a kutyatartast, ahol basznak foglalkozni veluk. Megkeseriti az en napjaimat is a 2 hazzal arrebb nyekergo, ejjel orditva ugato kutya.

Pedig nekem is van kutyam, en szeretem oket, csak azt nem szeretem, ha valaki szarik bele.

2023. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!