Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kérdéssel fordulnék...

Klanyilaszlo9 kérdése:

Egy kérdéssel fordulnék önökhöz.Abban kérném a segítslt hogy nekem van egy 4 hónapos némethjuhász keverék kutyám és csak 1 oltást kapott meg?

Figyelt kérdés

Rá egy 2 hónapra elkapta a parvóvírust, és az első nap nem voltak olyan neki a tünetek hogy elkelet volna vinni állatorvoshoz.De a második nap elvitük az állatorvoshoz és akkor meg kapta az első infúziós kezelést! Meg gyógyszereket! (Mellékleten csatolom!) Most itt vagyunk 3. napja hogy nem evett semmit de azt mondta az orvos hogy nem kell több kezelés neki csak akkor ha,


roszabodik az állapota de nem vettűk észre hogy változott volna az állapota és nem tudom hogy holnap vigyűk-e el?


Edigi tünetek/változáok 2 nap után kezdett el pisilni az első naptól iszik nem is keveset! (De enni sajnos nem csak szaglássza) :(


Endia pasztát kapot meg sárga és szürke gyógyszert amit nem monták mi a neve


És abban érdeklödnék hogy túl éli e vagy sajno nem?


Tudom benne van hogy az én híbám is de minnél hamarább szeretném neki jóvá tenni nem tudom önnek le írni azt az érzést amit.


átélünk nap mint nap ebben kérném a segítséget ha esetleg fel tud hívni és egy kis meg nyugtatással lenne rám nagyon boldog lenne


Köszönöm Üdv: Klányi László


2023. aug. 19. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ügyeletes állatorvoshoz vidd ma.
2023. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Merre laksz?
2023. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Azonnal állatorvoshoz.

Csak tudnám, hogy tud a 21. században egy kutya elkapni parvót.

2023. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

3x úgy, hogy nem oltják rendesen illetve túl korán viszik ki emellett utcára, kutyatársaságba. Sajnos pár éve a teljesen oltott kutyákat is sikeresen fertőzte valami állítólag mutáns törzs.


Azt én sem értem, itt mit akar a jóember, nyilvánvalóan ha nincs jól a kutya, vissza kell vinni állatorvoshoz, vagy egy másikhoz elvinni. Minél előbb, nem ér rá hétfőig.

2023. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

A jelenlegi allatorvosid ifiota.


Vodd el mashoz most azonnnal!!


Lathstoan surgos segitsegre van szuksege a kutyadnak.

2023. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

"Csak tudnám, hogy tud a 21. században egy kutya elkapni parvót."


Úgy, hogy állítólag akár évtizedekig az udvaron maradhat.

Nem kell még utcára sem vinni, régen a 90-es években barátnőmék nem tudták, hogy fertőzött az udvar, és a kapott kiskutya még az oltásprogram előtt megfertőződött.


Később idősebb oltott kutyát vittek, azzal már nem volt baj.

2023. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
#6 Bocs, amíg nincs a kölyök beoltva, akkor nem engedem ki az udvarra. Ha nem is akarom házba engedni, takaros, meleg helyet csinálok neki pl. alsóépületben, ahol foglalkozom vele. Olyan nincs, hogy kutyát vállalok, de már oltás nélkül is kiengedem az udvarra, ahol a kóbor macska sz*rik stb.
2023. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7 Tudom, hogy te mindent tökéletesen csinálsz, ők is szép meleg helyet csináltak nem az alsó épületben, hanem fedett előtérben. Kb. 2 napon belül megbetegedett a kis dobozkájában.


96-ban gondolom max csattogóslepkét húztál, úgyhogy nem tudhatod, hogy akkor ritka volt faluhelyen eki ennyit is megtett a kutyáért.

Szóval veled is ugyanúgy megtörtént volna az "alsó házban".

2023. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
'96-ban még nem, de '99-ben már tenyészetem volt. Soha nem volt parvós egy kölyök sem. És nem is adtam oda kutyát senkinek, akiről ne bizonyosodtam volna meg, hogy készen áll a vállalására.
2023. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Grat, tenyésztőt hasonlítani falusi parasztokhoz.

Bár esélyesebb nem volt neked semmid 99-ben.

2023. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!