Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal...

Mit csináljak a kutyámmal ebben a nagy hőségben ?

Figyelt kérdés
Sziasztok elég jo gazdának tartom magamat mindene megvan a kutyáinknak ami csak kell soha nem volt gond a meleggel viszont most van egy nagyobb testü kutyusunk az egész nyarat nagyon jól birta viszont éjszaka láttuk rajta hogy rettenetesen melege volt a vizes törölközőt nem viselte el a hűsítő párna elől is csak menekül és bármit csinálunk nem tetszik neki most nagyon kétségbe vagyok esve hogy mit tudnánk vele csinálni hogy kibirja ezt a nagy meleget egyszerűen annyira félek hogy valami baja lesz hogy nem tudom már kihez fordulhatnék előre is köszönöm a jó tanácsokat

2023. aug. 21. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne dőlj be anyukád érzelmi zsarolásának, nyilván az a baja, hogy önállósodsz, és mar nem leszel ott. Ha ez csak a normális "nemrég voltál még pici" viselkedés nála, akkor idővel majd javul.


A kutyát hűtsd, ne bugyoláld nedves törölközőbe, mert ha átmelegszik, nem hűteni fogja, elég, ha áttörlöd és leterítesz egy nedves törölközőt, amire ráfekhet, ha akar.

Csinálhatsz neki kutyafagyit (joghurt + banán például), jégkocka falatokat (akár aszpikos nedves kutyakaját is lefagyaszthatsz így). Főzz neki csontlevest csak fűszerek nélkül, és a főtt csontot ne add oda neki, sokat segít a folyadékpótlásban, ezt is behűtheted, lefagyaszthatod.

2023. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat felhivtuk az állat orvost holnap visszük megnézetni most nincsen ithon anyum picit kitudtam engedni a konyhába hűssölni a kőre és sokkal jobban van nem nagyon liheg a testhőmérsékletét is sikerült lejebb vinnünk azért aggodtam érte ennyire mert egy mentett kityus pici korába mentettük egy olyan környezetből ahol bántották és nem szeretném ha rossz sorsa lenne nálunk 🥰
2023. aug. 21. 17:30
 13/13 anonim válasza:
Esetleg fagyasztott lickimatet vagy kongot is kipróbálhatsz, az jól le tudja hűteni a kutyákat. Rá/bele raksz finomságokat, lefagyasztod és odaadod a kutyusnak.
2023. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!