Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az a daganat/dudor a...

Mi lehet az a daganat/dudor a kutyámon?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves jack russelem és a jobb oldalán a szélén van neki egy kb ping pong labda nagyságú dudor mozgathato nem ilyen merev 2 hete vettük észre és akkor kisebb volt és nem nagyon foglalkoztak vele mert nem is fajt neki ha hozzá értünk.. El akartuk vonni állatorvshoz de akihez vinni szoktunk pénteken rendel legkorábban mit érdemes addig csinálni mit tegyünk vele? Az utóbbi időben többször vittuk sétálni az átlagnál nem tud ez számít e

2023. aug. 22. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

2 hete nő valami a kutyán, ami már teniszlabda nagyságú és gyakorin kérdezgetsz. Gratulálok.

Vigyétek messzebbre, másik állatorvoshoz, egy jól felszerelt rendelőbe.

2023. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon voltunk otthon.

Kisebb mint egy teniszlabda

Felhivtuk az allatorvost és pénteken rendel következőnek

Nem szeretnek messzebbre menni mivel ide van bejelentve a kutya ehhez az állatorvoshoz

A kutya életvidám nem fáj neki nem gondoltuk volna h ez ilyen nagy probléma

De ha nem teszel hozzá semmit csak mondod h nem így kellet volna az sem segít..

2023. aug. 22. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Innen távolból senki nem tudja megmondani, hogy mi az. Nem ezen a 3 napon fog múlni valószínűleg a kutya élete (ha tumor akkor azért, ha valami jóindulatú daganat, akkor azért). Ha egyébként nem fáj neki, eszik-iszik rendesen vigyétek majd pénteken az orvoshoz. SEMMIT ne csináljatok vele, leginkább, ne is piszkáljátok addig, figyeljetek, nehogy megüsse. Legközelebb azért ne nézegessétek 2 hétig ahogy nő valami a kutya oldalán, ami nem múlik el pár nap alatt az illő orvosnak megmutatni.
2023. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A kutya nincs "bejelentve" egy orvoshoz! Ida visued, akihez akarod. De nyilván kell a kifogás, hogy miért ne kelljen időt szánni, üzemanyagot és pénzt költeni a kutyára.
2023. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is van kedvenc állatorvosi rendelőm - sőt, kedvenc orvosom is, nem sürgős ügyekben meg is várom az ő rendelési napját.


De ha észreveszek egy gyanús dudort (a fáj, ha nem) és valamiért épp zárva van a rendelő, akkor fogom magam, és szépen elviszem egy másikba. Nekem van "B" meg "C" tervem is, neked is ajánlom.


A jelenlegi kedvenc rendelőmen amúgy pont úgy találtam meg, hogy egy másikba akartam menni (jó volt, de azért voltak hiányosságok, amikor legutóbb ott voltam) és épp túl voltak terhelve. Ekkor még nem ismertem túl jól a környék rendelőit, de átnyálaztam az internetet, hogy hol van relatíve közel JÓ (!) doki.

2023. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán lipóma, ha szerencséd van, ha nincs, akkor liposarcoma. Vagy valami egészmás. Orvoshoz vidd el.
2023. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánknak a lapockájánál volt ilyen mozgatható dudor, ami nem fájt, a kutyát nem zavarta. Pár nap alatt nőtt meg. Az állatorvos azt mondta, hogy megduzzadt nyirokcsomó, talán valami megsértette a száját, és arról kapott valami fertőzést. Kapott a kutya egy szurit, és elmúlt a dudor.
2023. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!