Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire számít a kennel mérete?

Ennyire számít a kennel mérete?

Figyelt kérdés
Ma a fresnapfban az eladó lebeszélt az S méretű szobakennelről, helyette mindenképp egy M-est ajánlott. Kistestű és kölyök. Igazából nem értem nagyon a kettő közt van pár cm, akkor inkább veszek egy XL-est ha tényleg ennyit számít abban a max 2 órában hol alszik amíg lemegyek a boltba vagy postára.

2023. szept. 3. 16:57
 1/7 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Ha nincs nagy kulonbseg a ketto kozott es amugyse lenne benne sok ideig akkor mindegy. Csak elakarta neked adni a drágábbat.
2023. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem semmit mondom oke àtgondolom 😂
2023. szept. 3. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Akkora legyen a kennel, amiben a felnott kutya is kenyelmesen elfer, fel tud allni, meg tud fordulni, fekves is kenyelmes neki.


Es ferjen el benne legalabb egy vizestal, bar ha hozza akarod szoktatni, az elejen ott is kene etetned, az tuti.


Szoval igen, szamit a merete.

Nem tudhatod, hogy mikor es meddig fogod hasznalni, oke, hogy most jo a kicsi, meg csak 2 orara, de ki tudja mit hoz a jovo.

Pl elmentek nyaralni es nem akarod a kutyat csak ugy a szallason szabadon hagyni. Vagy csak szimplan kocsiban utazashoz is jo.


Nalunk pl ugy alakult, hogy most ejszakankent a kennelben alszik a kutya, pedig amugy amiota szobatiszta, nem hasznaltuk mar aktivan, csak elol volt.


Ugyan nincs bezarva az ajtaja, magatol megy be, o valasztotta, hogy ott akar aludni, de nem baj azert, hogy elfer benne.

2023. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zooplusrol amugy jobb lenne rendelni. Ott nagyobb a valasztek.
2023. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-est annyival egészíteném ki, hogy mérföldekkel olcsóbb is, mint a Fressnapf.
2023. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kistestű kutya, akkor nyilván elég neki a legkisebb gyártmány. Mivel ha egy kistestű kutyának nem jó, akkor kinek?
2023. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi zooplusról rendeltem végül egy nagyot, tele a tököm az állatkereskedésekkel
2023. szept. 4. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!