Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tenyésztő csak törzskönyvv...

Egy tenyésztő csak törzskönyvvel ad el kutyát ?

Figyelt kérdés

Érdeklődtem egy rottweiler kennelnél kölyök kutya iránt.

1000 Euro a kiskutya ára.

Nyilván, ha valaki tenyészteni akarja és/vagy kiállításra vinni, akkor annak nem drága.

Viszont hobbi célokra én nem szívesen adnék ki érte ennyit.

Nyilván szaporítótól sem vennék kutyát soha.


A kettő között nincs még valami opció ?



2023. szept. 9. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Ja, gondolom. Az a fajta tenyésztő aki amúgy szaporító, csak olyan idióták vagytok, hogy nem tudtok különbséget tenni.

Eleve nincs olyan tenyésztő aki azt mondja, hogy ha nem kell nem adja a tk-t mert "neked úgyis csak hobbira kell". Az szaporító, és eleve nincs törzskönyve.

És szintén vagytok olyan tudatlanok, hogy nem tudjátok, hogy a törzskönyv valójában nem könyv. Kis valóban könyv alakú könyve csak orvosi van a kutyának.:D

2023. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11!


Primitív vagy,és rosszindulatú. Nem irigylem a családod. Velük is így beszélsz?


Tudod, hogy hány csaló TENYÉSZTŐ van?

2023. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Primitív? Primitív vagyok, ha másról tudom, hogy buta? Sokakat egy sima Facebook üzenettel át lehet verni. TELJESEN egyértelmű, hogy csalás és bele ugranak. Az ilyen mi, ha nem naív és hülye?

Azt lehet átverni, aki úgy indul neki valaminek, hogy nem néz utána.


Egy kutya akkor fajtatiszta, ha tenyésztőtől veszed. A tenyésztőnek legyen kennele, és ne valahonnan kwazulu-natalban bejegyezve. Mindig kérj róla információt és nem fognak tudni átverni. De ilyen nálunk nem nagyon van, aki meg romániából, szlovákiából és pár környező országból veszi a kutyáját annak tanulólecke. Oda mennek csalni max a tk-val, mert ott tényleg nem kérnek szinte semmit. :D

Aki vágatott fülű kutyát vesz eleve nem tudom min csodálkozik, ha pl átverik. Nálunk azt se lehet, aki kibújik egy ilyen egyszerű dolog alól az a tk-val is simán csalna. Azt is romániában csináltatják. 🤷🏼‍♀️

2023. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Aki lepontozott az gondolom nem ért egyet velem, ez esetben viszont a szaporítással ért egyet... Ezt sikerült felfogniuk vajon? (költői kérdés, gondolom úgy sem olvassák a kérdést)
2023. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!