Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes magyar vizslát kennelb...

Érdemes magyar vizslát kennelből venni akkor is ha én nem szeretnék vele kiállításokra járni, meg mindenféle díjakat nyerni vele?

Figyelt kérdés
Volt már egy magyar vizslám, és őt egy bácsitól vettük egy kis faluban, és ez a vizsla kiegyensúlyozott volt, nem volt beteg sosem, és nagyon okos, értelmes, intelligens kutya volt. Szeretnék egy másik magyar vizslát, de engem elijesztenek ezek a kennelek, mert érdeklődni is szégyellnék náluk hogy adnak-e el kölyök kutyát olyannak is aki nem akarja továbbtenyészteni őket, meg mindenféle kiállításokra vinni, maximum vadászni, és komolyan foglalkozni vele. Nálunk jó helye lenne, az előzőt is nagyon nagyon szerettük, a mai napig hiányzik, de nem tudom hogy érdemes-e ilyen kisebb célok miatt egy nagy esetleg országosan elismert és bejegyzett kenneltől venni, vagy elég ha jól körülnézünk és egy olyantól veszünk ahol törzskönyv nélküliek a kiskutyák, de a szülők szépek, gondozottak, talán velük is járnak vadászni és az alom is rendezett, és megfelelő körülmények között tartják a kutyákat?
2010. okt. 17. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem erdemes.

www.allatok.info

2010. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nézd csak! [link] Aranyos, barátságos,fiatal, és gyönyörű, ráadásul csak arra vár, hogy egy olyan jó gazdája legyen, mint te!
2010. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már vannak kennelek, ahol előnyben vannak a munkára tenyésztett kutyák. Vadász oldalakon ,itt a neten biztosan találsz.
2010. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat, úgy döntöttem, hogy menhelyről fogok hozni! :)
2010. okt. 17. 22:21
 15/15 anonim ***** válasza:

Istenem végre egy értelmes ember. Ilyenkor érzem azt hogy van értelme ennek az oldalnak és nem hiába jártatjuk a szánkat!

Meglátod nem fogsz csalódni, egy menhelyi kutyus iszonyú hálás tud lenni.

Ők gazdit keresnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!