Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett ajánlható lenne a komondor? Kutyasuli, alapok, csibészeltetés nincs. Napi séta, nagy kert, állatok. Kinti kutya lenne de be is jöhet. Eddig volt egy bischon havanesem.Elkötelezett vagyok kérnék szakembertől segítséget

Figyelt kérdés
a nevelés miatt. Tudok határozott lenni. Tudom hogy domináns pásztorkutya és nem való kezdőknek. 4-5 órát tudok vele foglalkozni. Állatokkat tartok.

2023. szept. 27. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

"Pl. az oktató kiveszi a pórázt a gazdi kezéből, hogy megmutassa, mit és hogyan csináljon a kutyával. "


Ilyet normális tréner nem csinál. Nálunk nem volt.

2023. szept. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen az információt. Ebben igazad van. 🙂
2023. szept. 29. 07:37
 13/16 A kérdező kommentje:
Mivel én nekem kell lenni a falkavezérnek, nekem kell nevelni a kutyát, de kérhetek segítséget a nevelés során.
2023. szept. 29. 07:41
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nyugodtan menj trénerhez, csak járj utána alaposan, hova. Milyen kutyákkal milyen tapasztalatai vannak. Mik a visszajelzések. A tenyésztő is lehet, hogy tud ajánlani.

Egyébként ne becsüljétek alá a komondorokat.

[link]

2023. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!!
2023. szept. 30. 12:01
 16/16 NTBS ***** válasza:
Igen maximálisan.
2023. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!