Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy szuka kutya folyamatosa...

Ha egy szuka kutya folyamatosan jelölget séta közben, akkor az domináns típus?

Figyelt kérdés
Ismerőseim lány kutyái max 2x pisilnek, enyém meg minimum 10x és feltolja a fára/bokorra a hátsóját pisilés közben :D
2023. szept. 30. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szuka kutyám is ezt csinálja. Felül jelöli a másikat. Van benne dominancia, de soha nem kezdene balhét, inkább arrébb megy, akkor csinál csak valamit, ha nagyon muszáj. Ezt inkább a viselkedéséből tudod megállapítani.
2023. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én ivartalan szukám is állandóan pisilget, néha három lábon, amúgy meg "lábtörlőzik" majdnem minden másodiknál :D a másik ugyanígy ivartalan szuka meg nem is pisil séta közben, 10 séta közül egyszer.


Viszont egy szerencsétlen, "nyuszi" kutya ha más kutyákról van szó. Úgyhogy engem is érdekelne, hogy ez min múlik:D

2023. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én ivartalan szukám is felülpisili a szagokat, meg kapar is. Ő mentett, valamikor az utcán élt, gondolom, meg kellett tanulnia megvédeni magát, bele is állna balhéba, ha kihúzzák nála a gyufát, ezt én korrigálom, nem jön ki jól bárkivel.
2023. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dominancia, de az meg nem egyenlő az agresszióval, a kutyáknak hatalmas eszköztáruk van, hogy a másikkal közöljék, hogy hol a helyük.
2023. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Enyém is menhelyi, 3 éves és ivartalanított. Ő más kutyákra be tud feszülni, de nagyban függ a másik kutya viselkedésétől az övé, vannak barátai, de alapvetően válogat.
2023. okt. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!