Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hüttőből kivett konzervet...

A hüttőből kivett konzervet megmelegíthetem a kutyámnak? Mármint nem tesz rosszat a mikrós meleg a konzervnek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

A mikró ugyanúgy melegít, mint a tüzhely vagy a sütő, csak gyorsabban, mert egyből az élelmiszert melegíti, nem a tüzhelyet meg az edényt.

Viszont a konzervet ne dobozostól tedd a mikróba, mert az tönkremegy


A hütő viszont EGY T-VEl irandó!

2023. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nincs külön olyan, hogy "mikrós meleg".

Nagyfrekvenciás (mikrohullám) elektromásgneses tér van benne, ami a magának az ételnek a belső energiáját növeli, azaz melegebb lesz.


A káros hatások mikrónál leginkább abból erednek, hogy sokan a műanyag edényben kezdik el melegíteni a dolgokat, és kínai ócska műanyagból a hő kitudja mit old ki.

2023. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"A mikró ugyanúgy melegít, mint a tüzhely vagy a sütő"


Azért nem egészen, de a végeredmény valóban ugyanaz.

2023. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as: ezt az eredményre értettem, azaz hogy semmi "káros sugárzás" nincs, az ételnek semmi baja sem lesz attól, hogy kikróban melegítették. De köszi a korrekciót
2023. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Beteheted, csak ne a fém dobozban és ne egy magy darabban, mert nem melegszik át rendesen.
2023. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4 bocs, nem akartam okoskodni, csak egy volt kollégámmal (és barátommal) volt egy több órás eszmecsere, ahol nem tudtuk meggyőzni egymást a forgótányér értelméről. Későbbi tanulmányok során kellett rájönnöm, hogy nem volt igaza... ahogy nekem sem. :D

Azóta reagálok a témára.

2023. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az valójában hűtő, fémet pedig tilos mikrózni!
2023. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a hüttő?
2023. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A mikrohullám rezgésbe hozza a víz molekulákat, ez a mozgási energia alakul át hővé. Így működik a mikró.
2023. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Ugye ez csak troll kérdés?


Meg nem mindegy, az csak egy kutyamoslék.

2023. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!