Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ajándékozzam el?

Hogyan ajándékozzam el?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan kutyát vagy macskát hoz haza nem győzöm felrakni őket a netre. A cicákat még megoldom most megmondtam neki h ne hozzon már többet mert nem tudok velük foglalkozni. A cicákra mindig azt mondom h hát biztos elmászkáltak (közben megfelelő otthont keresek nekik) de kutyát hogyan? Hát az nem mászkál el! Én tenyészteni szeretnék német juhászt, meg is kaptam a tenyésszukámat, de anya megállás nélkül hordja haza a kutyákat meg macskákat és így ezt nem lehet. Hogy jön az ki h csak ő kap jó kaját mert a többinek nem tom kifizetni? Mit mondjak h hova tűnt a kutya? Elajándékozni 1000% h nem engedné szóval azt ne mondjátok. Tippeket kérek h mit mondjak h hova tűnt? Nem tudok velük foglalkozni, etetni, csak kint vannak azt annyi, csak a tenyészkutyám van bent. Most egy kutyát kéne elajándékozni, mit mondjak h ellopták? Yorki.
2010. okt. 18. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem,mond meg neki,hogy nincs hely,és jobb otthont kell nekik keresni!
2010. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

egy yorkit kell elajándékozni? vagymi?

amúgy anyukád honnan szedi a cicákat/kutyákat?

2010. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én mondtam már de elküldött a fenébe szóal csak az maradt h jajj biztos ellopták. Én is imádom az állatokat mindig hozok haza kidobott kutyákat és macskákat, de rendbe rakom őket és 1 hét után felrakom a netre. És mindegyiknek álomgazdikat keresek, szóval mindent megkérdezek mielőtt elviszik őket. De anyám nem, ő meg akarja tartani. És sztem 100% osan én csak 1 nagytestű kutyával tuok foglalkozni, max 3-mal.
2010. okt. 18. 19:12
 4/23 A kérdező kommentje:
Befogadja, veszi stb...
2010. okt. 18. 19:12
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
legyél vele kőkeményen őszinte. Hogy téged a jövőbeni terveidben meggátol ez az egész. Mond, hogy ez így nem mehet, ti nem vagytok menhely, és nagyon szép dolog menteni az állatokat, de ez túlzás. Ajánld fel neki, hogy legyen önkéntes egy menhelyen, vagy fajtamentőknél, állatvédő szervezeteknél, és élje ki ott a segítőkészségét. Amúgy örülök, hogy te tenyészteni akarsz, és nem szaporítani! Sok sikert, és majd meg fogom nézni a kennelt! :)
2010. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de nem egészen értem, miért kellene elajándékozni a kutyát... Anyád beszámíthatatlan, vagy mi?? Miért kellene neked vele foglalkozni?? Nem fejtenéd ki bővebben, hogy mi az oka annak, hogy őt ÍGY kezeled és állandóan a szemébe hazudsz neki??
2010. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Most éppen milyen kutyának keresel gazdát? Ha kistestű, mi be tudnánk fogadni.


Egyébként mondd meg anyukádnak, hogy nem tudsz az ő állataival is foglalkozni. Vagy ne hozza haza, vagy ha ennyire hajthatatlan, hagyd, hogy viselje ő a gondjukat, ne neked hurcolássza oda őket.

2010. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

tudod mit, tanuld meg, hogy az olyan felelőtlen szaporítók miatt, mint te, van ennyi kóbor állat...


gondolom, a tenyérszukádhoz nincs se törzskönyv, se egészségügyi szűrések, se kennelnév...

2010. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

értem..

szerintem csak mondd meg neki ezt így. hogy már nem tudsz ennyi kutyával foglalkozni és etetni se tudod őket. (akkor is ha ez nem igaz)...

2010. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
már vártam hogy a tenyésztés alatt mikor fogja valaki a szaporítást érteni:)
2010. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!