Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves Yorki hátsó lábánál...

2 éves Yorki hátsó lábánál borsó nagyságú csomót találtunk, kell aggódnunk?

Figyelt kérdés
2 napja vettük észre, a combtöve és a farka között helyezkedik el, nem fáj neki, kicsit mozgatható, nem vettem észre, hogy nőtt volna. Jövő héten tervezzük elvinni a dokihoz, de valószínű azt fogja mondani semmiség, viszont kíváncsi lennék esetleg tapasztalt e más is ilyet
2023. okt. 20. 09:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Előtte nap kozmetikusnál volt mikor észrevettük, nem tudom ez számít e
2023. okt. 20. 09:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dolog okozhatja. A rottiemnak ketszer volt ilyen. Eloszor (az allatorvos szerint) a heves jatek okozhatta, szepen fel is szivodott. Másodjára pedig allergia okozta, tobb egyéb tunet mellett.
2023. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Minden olyan sérülésnél vagy olyan dolgon ami nem természetes aggódni kell, nem pánikolni de aggódni muszáj.

Fogd meg a kutyust vidd el állatorvoshoz aki megvizsgálja és majd megmondja aggódjál vagy ne.

Itt senki nem fogja megmondani mi az ami eddig nem volt ott.

2023. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik el mindenképpen elvisszük, csak az állatorvosunkat ismerem, hogy mindenre azt mondja ne aggódjunk, a helyi állatkórházban pedig csinálnak ct-t, teszteket, stb és lehúznak minimum 50ezer Ftal, hogy utána közöljék, hogy nem kell aggódnunk :D Első kutyusunk, minden aprósággal dokihoz futkozunk, szóval már van tapasztalatom :)
2023. okt. 20. 09:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A csivavámnál nagyobb volt a duzzanat, mint egy borsó. Rohantam vele a dokihoz, szerencsére csak egy vérömleny volt (nem tudjuk azóta sem, hogy mikor és hogy ütötte meg magát). Kb. 10 nap alatt szívódott fel.
2023. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nála simán lehet, hogy megütötte magát, mert úgy közlekedik, mint egy buldózer :D
2023. okt. 20. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez az igazi felelőtlen állattartó hozzászólás, fogalma nincs mi az de vár hátha elmúlik.

Ha a gyerekeden lenne valami ami feltűnő hogy addig nem volt ott akkor nála is vársz pár hetet mire orvoshoz viszed?

Ha nincs pénzed az általad feleslegesnek tartott vizsgálatra akkor ne tarts állatot.

2023. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van pénzem rá, de nyilván a gyereket se vinném rögtön orvoshoz, mert mondjuk van egy pukli a fején, mert megütötte vagy megcsípte valami. De elviszem ma orvoshoz, hogy megnézze
2023. okt. 20. 12:43
 9/14 anonim válasza:
100%
7-es: most írta le, hogy állandóan az orvoshoz szaladgál a kutyájával. Kicsit túltolod.
2023. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mi ahogy nőt a kutyus, úgy vettük észre, hogy neki van egy gömb alakú puklija az általad említett helyen, a dokinak többször említittem de mindig azt mondta, hogy semmiség nincs gond. Költöztünk, új állatorvost kerestünk és ott is megkérdeztem hogy fix jó e ez így, aztán mondta az új doki, hogy nem szállt le az egyik heréje, amúgy is terveztük az ivartalanítást, így viszont előre hoztuk és kivetettük.
2023. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!