Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyafuttató zárt,...

Ha egy kutyafuttató zárt, akkor oda hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom úgy, hogy kinyitod a kaput, és már benn is vagy...
2010. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha zárt, akkor gondolom egy kutyasulihoz tartozik, és csak a tagok mehetnek! De ha olyanra gondolsz, amit az Önkormányzat "épít", azok mindenki számára elérhetőek, bárki bármikor bemehet a kutyussal!


Remélem jól értelmeztem a kérdést.. :)

2010. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól! Kulcsos, ezért gondolom, hogy oda nem mindenki mehet be a kutyájával!
2010. okt. 19. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zárt futtatóm van, 3.30-as fallal körül kerítve. :-)Én kitettem postaládát,és aki szeretne járni, az tud üzenetet hagyni, fel tudom venni vele a kapcsolatot. Illetve próbál olyan időpontot keresni, amikor járnak be gazdik, és tőlük megkérdezik, hogy lehet jogosultságot szerezni a bejövetelhez. Nálam kulcsos rendszer működik, mert szépen felszerelt, nem örülnék, ha szétlopnák vagy összetörnék a berendezést, esetleg a csövesek feküdnének a padjaimon. Itt nagyon jó a közösség, ez a módszer egy szűrőfolyamat is. Vidéken az önkormányzatok nem nyitnak futikat csak elvétve, még kakigyűjtőedényre se költenek,ez az adomány a fővárosi kutyásoknak jár, nekik telik rá a városi keretből. Majdnem minden kerületben van minimum egy elkerített futtató.
2014. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!